تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021

معرفی داوران اولین جشنواره تصویرگری جلد کتاب‌های درسی

  • 19 اردیبهشت 1400 - 17:14

دبیر و اعضای هیأت داوران و انتخاب آثار اولین جشنواره تصویرگری جلد کتاب‌های درسی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، اولین جشنواره تصویرگری جلد کتاب‌های درسی با هدف ارتقا جایگاه تصویرگری آموزشی، تربیتی و نقش مؤثر آن در نظام تعلیم و تربیت و همچنین شناسایی تصویرگران و هنرمندان خلاق، توانمند و متعهد در حوزه آموزشی، در بهار و تابستان سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

این جشنواره با همراهی و همکاری انجمن تصویرگران کتاب، انجمن طراحان گرافیک و بسیج هنرمندان تهران بزرگ و همچنین جمعی از اساتید و کارشناسان محتوایی و هنری کتاب‌های درسی برگزار می‌شود.

براساس این گزارش مجید ذاکری به‌عنوان دبیر جشنواره و محسن حسن پور، علی خدایی، علی موسوی، کیانوش غریب پور، حسن کریم‌زاده، جواد صفری، عسگر ملکی، سوسن یادآور، حمیده جعفری، معصومه نجفی نیز به‌عنوان اعضای هیأت داوران و انتخاب آثار معرفی شدند.

بخش‌های قابل رقابت در این جشنواره، تصویرگری جلد کتاب‌های درسی دوره تحصیلی ابتدایی پایه‌های اول تا ششم می‌باشد و هنرمندان تا ۲۰ خردادماه ۱۴۰۰ فرصت دارند تا آثار خود را از طریق وب سایت جشنواره به نشانی tcif.oerp.ir به دبیرخانه ارسال نمایند.

همچنین پژوهشگران، محققان، اساتید و دانشجویان می‌توانند مقالات و پایان‌نامه‌های مرتبط با تصویرگری کتاب درسی را در وب سایت جشنواره ثبت و در جشنواره شرکت نمایند.

به آثار منتخب جایزه، گواهی حضور، چاپ اثر در کتاب جشنواره، ارائه اثر در نمایشگاه فیزیکی و مجازی جشنواره تعلق می‌گیرد؛ همچنین آثار منتخب در جلد کتاب‌های درسی نیز منتشر خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت جشنواره به نشانی tcif.oerp.ir مراجعه یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۰۹۲۵۹ تماس حاصل نمائید.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها