تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

معرفی ۹ واحد چاپی متخلف در خرم‌آباد به مراجع قضائی

  • 21 آبان 1399 - 13:59

خرم‌آباد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: ۹ واحد چاپی متخلف در خرم‌آباد که بدون مجوز فعالیت کرده و محدودیت‌های کرونایی را نادیده گرفته‌اند به نیروی انتظامی و مراجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین فتایی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز ۹ واحد چاپی متخلف در خرم آباد که بدون مجوز فعالیت کرده و محدودیت‌های کرونایی را نادیده گرفته‌اند به نیروی انتظامی و مراجع قضائی معرفی شدند.

وی، گفت: متأسفانه علی رغم تذکرات متعدد و بازرسی‌های مستمر، برخی از واحدهای چاپی در سطح استان بدون در نظر گرفتن محدودیت‌ها و مصوبات اعلام شده توسط ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، اقدام به چاپ بنر و آگهی ترحیم مشتمل بر زمان و مکان مراسم خاکسپاری کرده‌اند، که در این راستا صبح امروز ۹ واحد متخلف چاپی در خرم آباد برای پلمپ و برخورد قانونی با متخلفین به نیروی انتظامی و مراجع قضائی معرفی شدند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، تصریح کرد: همچنین با هماهنگی فرمانداران برخی شهرستان‌های استان و در راستای جلوگیری از فعالیت غیر قانونی، ۲۵ واحد و مرکز چاپی در این شهرستان‌ها پلمپ شده است.

فتایی، ادامه داد: طی چند ماهه اخیر بارها اعلام کرده‌ایم که چاپخانه‌های دارای مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراکز چاپی، حق چاپ بنر و آگهی‌های ترحیم مشتمل بر زمان و مکان را ندارند و با متخلفین برخورد قانونی صورت می‌پذیرد، لذا ضمن تاکید مجدد بر این موضوع، اعلام می‌داریم که عدم رعایت محدودیت‌ها و مصوبات کرونایی اعلام شده، به لغو دائمی مجوز این مراکز منجر خواهد شد.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، گفت:: از عموم مردم استان نیز انتظار می‌رود ضمن رعایت دقیق محدودیت‌های اعلامی، از برگزاری و شرکت در هرگونه مراسم خاکسپاری و عروسی جداً خودداری کرده و سلامتی و حقوق سایر شهروندان و هم استانی‌ها را نادیده نگیرند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها