مفاخری: صحبت‌های مطرح شده درباره وچان کردستان واقعیت ندارد

  • ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

مدیرعامل باشگاه وچان کردستان درباره حواشی اخیر تیم فوتبال بانوان این باشگاه گفت: آنچه در این روزها گفته شده، واقعیت ندارد.

کاظم مفاخری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: اتفاقات رخ داده در تیم وچان کردستان آنگونه که انعکاس داده شده، نیست و واقعیت ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که واقعیت چیست و چرا چند بازیکن وچان کردستان قرارداد خود را فسخ کردند؟ گفت: دلیل جدا شدن هر کدام متفاوت است و تا روز یکشنبه در این باره صحبت نمی‌کنم.

تیم وچان کردستان در چند روز اخیر چند بازیکن خوب و کلیدی خود را از دست داد. زهرا خواجوی دروازه‌بان تیم که در فصل گذشته رکورد بسته نگه داشتن دروازه‌اش را در ایران به نام خود ثبت کرد، سرشین کمانگر، نیکخواه، فروغ موری و حتی مونا حمودی که از شهرداری بم رضایت نامه گرفته و به کردستان پیوسته بود قرارداد خود را فسخ کردند. شنیده می‌شود در چند روز آینده چند بازیکن دیگر هم از این تیم جدا خواهند شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وچان کردستان سال گذشته بهترین خط دفاع را به نام خود ثبت کرد و عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد، اما به دلایلی که از دست رفتن آرامش تیم از سوی بازیکنان عنوان می‌شود، تغییراتی در این تیم به وجود آمد.

سمیه شهبازی سرمربی تیم به دلیل رفتن به خارج از کشور  از وچان جدا شد و فاطمه صادقی کاپیتان تیم هدایت تیم را برعهده گرفت. پس از جذب زهرا قنبری و مونا حمودی و چند بازیکن دیگر به نظر می‌رسید این تیم برای قهرمانی در لیگ امسال شرکت می‌کند که البته بازیکنان خوب خود را از دست داد.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0