تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

مقصودی: یزدانی از همه بهتر و آماده‌تر بود/ اشتباه کردم در انتخابی کشتی گرفتم

  • 11 آبان 1399 - 8:26

آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی گفت: اگرچه از نظر روحی شرایط خوبی داشتم، اما آمادگی بدنم اصلا خوب نبود و حضورم در مسابقات انتخابی اشتباه بود.

امیرحسین مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد عملکرد ضعیفش در مسابقه انتخابی وزن 65 کیلوگرم اظهار داشت: بدن درد داشتم و مریض بودم. اول فکر می‌کردم کروناست، اما تست دادم و نبود. اگرچه از نظر روحی شرایط خوبی داشتم، اما آمادگی بدنم اصلا خوب نبود و اشتباه کردم در انتخابی کشتی گرفتم.

دارنده مدال برنز بزرگسالان آسیا با اشاره به شکست‌های سنگینش در انتخابی روز اول آبان گفت: در این چند سال اینقدر پوئن از دست نداده بودم که در این انتخابی به این شکل شکست خوردم.

مقصودی که می‌گوید در دور رفت لیگ هم آمادگی بدنی خوبی نداشته، ادامه داد: به خاطر این بیماری، برای لیگ هم نتوانسته بودم تمرین خوبی انجام دهم. من دقیقا همین حریفان را در جام تختی سال گذشته شکست داده بودم، ولی این بار اصلا آمادگی لازم را نداشتم. ضمن اینکه حریفان خیلی از من آماده‌تر بودند. امیرمحمد یزدانی و میثم نصیری شرایط‌شان از من خیلی بهتر بود. قیاسی هم همین طور، پیمان بیابانی هم خوب بود.

قهرمان سال گذشته جوانان جهان در مورد انتخاب امیرمحمد یزدانی برای شرکت در مسابقات جهانی 2020 صربستان تصریح کرد: من اعتقادم این است که هر کسی در انتخابی اول می‌شود، حضور در مسابقات حقش هست. اینطور نیست که بگوییم فلانی اول شد، اما حقش نبود. او همه را برده و این نشان می‌دهد برای حضور در مسابقات جهانی از همه بهتر و آماده‌تر است. یزدانی خودش تلاش کرده و به این مهم رسیده است. من و او با هم دوست هستیم، به هم پیام می‌دهیم و از حال هم باخبریم. به نظر من که کاملا حقش بود که انتخاب شود و در این انتخابی از همه بهتر بود. اگر جهانی برگزار شد، امیدوارم که بهترین عنوان را به دست بیاورد. چه او مدال بگیرد و چه من، مهم این است که مدال برای کشتی ایران است.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها