تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

ملت ایران با اراده پولادین بر توطئه دشمن غلبه کرد

  • 31 خرداد 1400 - 11:24

بندرعباس – نماینده ولی فقیه در هرمزگان پیروی از فرامین رهبری و برخورداری از اراده قوی را عامل غلبه ملت ایران بر تمامی مشکلات دانست و مردم با اراده ای پولادین خود بر توطئه ها غلبه کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد عبادی زاده پیش ازظهر دوشنبه در جلسه ثابت صحیفه سجادیه ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع)، به حضور آگاهانه مردم در صحنه انتخابات اشاره کرد و این حماسه و پیروزی ملت ایران بر نا آگاهان داخلی و دشمنان خارجی را تبریک گفت.

وی به عملیات روانی شدید دشمن در ایام انتخابات اخیر اشاره و تصریح کرد: در طول این ۴۰ سال انقلاب هیچ دوره ای این حجم فعالیت دشمن و تبلیغات برای کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه انتخابات را شاهد نبودیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه دشمن برای رسیدن به هدف خود در کمرنگ کردن حضور مردم حتی به زور هم متوصل شد، خاطرنشان کرد: در خارج از کشور در کنار سفارت ها به زور مانع رای دادن شدند.

وی توکل به خدا، پیروی از فرامین رهبری و برخورداری از اراده قوی را عامل غلبه ملت ایران بر تمامی مشکلات دانست و افزود: مردم ما با اراده ای پولادین خود هم بر کرونا و هم بر توطئه دشمنان غلبه کردند.

حجت الاسلام و المسلمین گفت: متاسفانه عده ای در داخل کشور آگاهانه یا ناآگاهانه بر طبل دور کردن مردم از صندوق ها رای کوبیدند اما هوشیاری و حضور مردم آنها را ناامید کرد.

وی با بیان اینکه این شکست زمینه ای شکست های دیگر برای دشمنان را فراهم آورد، برای رئیس جمهور منتخب آرزوی موفقیت کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب حدود ۱۵ سال پیش فرمودند که به دنبال تحقق دولت اسلامی هستیم و انشاءالله دولت اسلامی محقق شود سپس حکومت و پس از آن وارد تمدن اسلامی شویم.

امام جمعه بندرعباس در ادامه از منتخبین شورای اسلامی شهر و روستا خواست که با برنامه ریزی در جهت تحقق اهداف مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب حرکت کنند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها