• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

ملت فلسطین دربرابر اقدامات قلدرمآبانه صهیونیست‌ها ایستادگی می‌کند

  • 27 خرداد 1400 - 12:19

رئیس دفتر سیاسی جنبش «حماس» در دیدار با نخست وزیر مراکش گفت: ملت فلسطین در برابر اقدامات قلدرمآبانه صهیونیست‌ها ایستادگی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس با «سعد الدین العثمانی» نخست وزیر مراکش در شهر «رباط» دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس این گزارش، دو طرف در جریان این دیدار در خصوص آخرین تحولات اراضی اشغالی بحث و تبادل نظر کردند. رئیس دفتر سیاسی حماس در دیدار با مقام مراکشی گفت: ملت فلسطین همچنان در برابر اقدامات قلدرمآبانه رژیم صهیونیستی ایستادگی می‌کند.

رئیس دفتر سیاسی حماس افزود: ملت فلسطین با جان خود از مسجدالاقصی حفاظت می‌کند و برای به شکست کشاندن سلسله پروژه‌های خصمانه رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند. امیدواریم که نتایج سفر هیأت فلسطینی به مراکش برای فلسطینیان مثمرثمر باشد.

از سوی دیگر، سعد الدین العثمانی نیز تصریح کرد: مراکش از ملت فلسطین حمایت می‌کند. مسأله فلسطین جایگاه ویژه ای نزد مردم مراکش دارد.

گفتنی است، قرار است هنیه پس از پایان سفر خود به مراکش عازم موریتانی شود. یک هیأت بلندپایه از جنبش مقاومت اسلامی حماس، رئیس دفتر این گروه را در سفر به مراکش و موریتانی همراهی می‌کند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code