منصوریان: از صحبت‌هایم عقب‌نشینی نمی‌کنم/ اگر اشتباه کنم، مایلی‌کهن تذکر می‌دهد

  • 04 مرداد 1400 - 0:43
منصوریان: از صحبت‌هایم عقب‌نشینی نمی‌کنم/ اگر اشتباه کنم، مایلی‌کهن تذکر می‌دهد

علیرضا منصوریان، سرمربی آلومینیوم اراک گفت که اظهاراتش در خصوص اتفاقات فوتبال ایران را پس نمی‌گیرد، اما به داوران هم توهین نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از شکست تیمش مقابل سایپا درباره احضارش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اظهار داشت: می‌خواهم روی نیمکت تیمم باشم و تمرینات را از دست ندهم، برای همین از کامرانی‌فر خواستم از کمیته اخلاق بخواهد تا زمان دیگری را برای صحبت‌های من تعیین کنند تا به تیمم برسم. لایحه خودم را ارائه می‌کنم، اما بسیاری از مسائل را می‌بینیم که اثبات آن بسیار سخت است. بسیاری از شاهدان هم حاضر نمی‌شوند برای اثبات این مسائل صحبت کنند، چون معتقدند صحبت در این مورد گریبانگیر آنها می‌شود.

« با این حال از حرفم عقب‌نشینی نمی‌کنم.»، وی که پیش‌تر گفته بود فساد در فوتبال ایران بیداد می‌کند، ضمن بیان این جمله تصریح کرد: هر زمانی که در برنامه‌ای صحبت می‌کنم، محمد مایلی‌کهن به‌عنوان اولین نفر با من تماس می‌گیرد و می‌دانم اگر اشتباه کنم، به من تذکر می‌دهد. مایلی‌کهن به دنبال فوتبال پاک است و پس از برنامه جمعه شب به من زنگ نزد. از حرف‌هایم عقب‌نشینی نمی‌کنم، اما به داوران هم بی‌احترامی نمی‌کنم.

سرمربی آلومینیوم اراک در خصوص صحبت با مربی دروازه‌بانان تراکتور در دیدار دو تیم گفت: آلین با من به زبان‌های انگلیسی، آلمانی و یونانی صحبت می‌کند و با او رفیق هستم. آلین از معدود مربیانی است که مانند خودمان و ایرانی است. با او آلمانی صحبت کردم و پیروزی را تبریک گفتم.

به گزارش تسنیم، منصوریان به دلیل اخراج در دیدار آلومینیوم مقابل تراکتور، نتوانست مقابل سایپا روی نیمکت تیمش بنشیند و در نشست خبری پس از این دیدار شرکت کند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0