تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

منصوریان: تعویق لیگ اجتناب ناپذیر و طبیعی بود

  • 15 آبان 1399 - 12:40

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: سلامتی از همه چیز مهم‌تر است، حتی اگر لازم باشد فوتبال و تمام کارها تعطیل شود، باز هم هیچ مشکلی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم تراکتور مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: من نزدیک به یک ماه تا 40 روز است در تبریز هستم. اول از هموطنان عزیزم در آذربایجان و ترک زبان‌ها تشکر می‌کنم. نهایت محبت را به من داشتند و ممنونم از اطمینانی که به من داشتید و از باشگاه هم تشکر می‌کنم. وقتی هر کسی من را در خیابان می‌دید، مخصوصاً در تبریز دغدغه پیراهن شماره 12 را داشت. این پیراهن متعلق به هوادار بوده و باشگاه مدعی است این پیراهن برای آن‌ها است.

وی افزود: باشگاه تراکتور مثل اینکه در سال 97 مصوبه‌ای داشته است که پیراهن شماره 12 متعلق به هواداران است. من اینجا اعلام می‌کنم این پیراهن به هیچ عنوان دست نخواهد خورد و با میثم تیموری هم در این باره صحبت کرده‌ام. او همان پیراهن شماره 14 سال گذشته را خواهد پوشید و پیراهن شماره 12 به احترام هواداران روی سکوها نقش نمایی خواهد کرد.

سرمربی تیم تراکتور در مورد تعویق مسابقات در هفته گذشته نیز توضیح داد: با سهیل مهدی در این باره صحبت کردم، این یک بحث اجتناب ناپذیر است و اصلا دست سازمان لیگ نیست. ما با توجه به اینکه با معضلی به نام کرونا در سطح جهان مواجه هستیم، از خداوند می‌خواهم خودش این بحران را حل کند. ما یادمان است که در سال‌های گذشته برای حفظ جان یک نفر تمام دنیا عکس‌العمل نشان می‌داد اما امروز می‌بینیم هزاران نفر در سطح جهان می‌میرند. تعویق لیگ هم اجتناب ناپذیر و طبیعی بود. با سهیل مهدی هم در این‌ مورد صحبت کردم، سازمان لیگ برنامه را می‌دهد ولی وقتی ستاد کرونا برای حفظ سلامت جامعه ورود می‌کند، دیگر نمی‌توانیم بگوییم مسابقات باید برگزار شود. سلامتی از همه چیز مهم‌تر است، حتی اگر لازم باشد فوتبال و تمام کارها تعطیل شود، باز هم هیچ مشکلی وجود ندارد.

ادامه دارد…

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها