• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

مهدی: هفته دوم لیگ برتر فوتبال برگزار می‌شود/ تلاش می‌کنیم الگوی خوبی برای جامعه باشیم

  • 26 آبان 1399 - 19:37

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت که جامعه فوتبال تلاش می‌کند در مبارزه با کرونا، الگوی خوبی برای سایر اقشار مردم باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سهیل مهدی در پاسخ به این پرسش که آیا هفته دوم لیگ برتر فوتبال برگزار می‌شود یا خیر، اظهار داشت: بله. همانطور که بارها اعلام کردیم، خوشبختانه تعامل بسیار خوبی با ستاد مبارزه با کرونا در ورزش داریم و عزیزان ما در ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال هم پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی اجرا کرده‌اند. فکر می‌کنم اگر عملکرد مقابله با کرونا در فوتبال کمی دیده شود، بسیاری از اصناف دیگر هم می‌توانند از آن بهره‌برداری کنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی که با بخش خبری شبکه سوم سیما گفت‌وگو می‌کرد، خاطرنشان کرد: چون اتفاقات بین‌المللی زیادی افتاده و ما تجربه لازم را داریم، به سمت ریشه‌کن کردن ویروس حرکت کردیم. زمانی که دو تیم وارد ورزشگاه می‌شوند، ما تونل ضدعفونی نصب کردیم که در بسیاری از صنف‌ها و فروشگاه‌ها انجام نشده است. ما تست‌های PCR، خوداظهاری بازیکنان و مراقبت پزشکان تیم‌ها را داریم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال با بیان اینکه پزشکان باشگاه‌ها کنار پزشکان حاضر در بیمارستان‌ها زحمت می‌کنند، تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم الگوی خوبی برای جامعه باشیم و امیدوارم سربلند باشیم. با این حال سلامت مردم برای ما واجب است و تابع اوامر ستاد مبارزه با کرونا هستیم. امیدوارم به کنترل ویروس کرونا و انتقال شادی به منازل مردم کمک کنیم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.