فرهنگ

موسی نجفی رئیس پژوهشگاه علوم‌ انسانی و مطالعات فرهنگی شد


موسی نجفی با حکم محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مدت چهار سال به عنوان رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی‌ منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، موسی نجفی با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مدت ۴ سال ریاست پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی را عهده‌دار شد.

در بخشی از متن این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی، دولت مردمی و جلب همکاری استادان، مدیران و کارکنان گرامی (یاوران علمی) آن پژوهشگاه نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به‌ویژه «تحول در علوم انسانی» ایفا کنید.

 امید است با توکل به خداوند متعال، مأموریت و وظایف آن پژوهشگاه مرجع، علوم انسانی و مطالعات فرهنگی را در مسیر تحقق اهداف متعالی اسناد بالادستی نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌ویژه عملیاتی‌سازی راهبردهای طرح شده در «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و سند دانشگاه اسلامی در حوزه علم و فناوری و سبک زندگی اسلامی_ایرانی با رویکردی تحول‌گرایانه و مسئله‌محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی» به انجام رسانید.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا