ورزش

مومنی: ملوان با ذهن برنده دنبال قهرمانی است

بازیکن تیم فوتبال ملوان گفت: کل مجموعه ملوان ذهن برنده‌ای دارند و جز قهرمانی به چیزی فکر نمی‌کنند. امیدوارم هر هفته بهتر بازی کنیم و با قهرمانی کارمان را تمام کنیم.


مهدی مومنی در گفتگو با ایلنا،‌ پیرامون پیروزی ملوان مقابل سایپا در هفته بیست و نهم لیگ دسته یک، اظهار داشت: خداراشکر توانستیم برنده شویم. بازی مقابل سایپا مهم بود اما ما توانستیم به راحتی برنده شویم. کادرفنی از هفته قبل نکات مثبت و منفی حریف را به ما گوشزد می کنند و ما شناخت دقیقی از رقبا داریم.  به همین دلیل دقیقاً می‌دانیم از چه نقاطی باید به حریف ضربه بزنیم و به اهداف‌مان برسیم.

وی افزود: یکی از نقاط مثبت ملوان، تمرینات‌ خیلی خوب و شاداب است. آنقدر این تمرینات موثر  است که جریان بازی خودش را نشان می‌دهد. نتجه اینکه هفته‌های زیادی صدرنشین بودیم و بعد از نهایتا یک هفته دوباره به جایگاه‌مان برگشتیم. بازیکنان تیم خیلی زحمت می کشند. بازیکنان با تجربه تیم هم به خوبی از اندوخته‌هایشان بهره می گیرند و همه این شرایط باعث نقاط خوب در ملوان شده است.حق شان بیشتر از این است و حرفهای زیادی برای گفتن دارند. امیدوارم تیم به لیگ برتر بیاید. 

بازیکن تیم فوتبال ملوان گفت: کسی که بازی تیم ما را ببینید متوجه می شود چه کیفیت زیادی داریم. تیم سایپا تیم خوبی است، اما جلوی هواداران ملوان در ورزشگاه شادروان قایقران بازی سخت است. به همین خاطر آنها نتوانستند بعد از خلق موقعیت‌های زیاد ما مقاومت کنند و 2 بر صفر شکست خوردند.

مومنی تصریح کرد: در این مسابقه می‌توانستیم با گل‌های بیشتری از زمین خارج شویم، اما بازهم خداراشکر که توانستیم با پیروزی و صدرنشینی از زمین خارج شویم. صدرنشینی انگیزه و تلاش تیم را در هر مسابقه افزایش می‌دهد. کل مجموعه ملوان ذهن برنده‌ای دارند و  جز قهرمانی به چیزی فکر نمی‌کنند. امیدوارم هر هفته بهتر بازی کنیم و صدر را  تا پایان حفظ کنیم. امیدوارم تیم با قهرمانی صعود کنیم. تا مردم انزلی که با دل و جان تیم را حمایت می کنند، دلشان شود.  

وی درباره تقابل با تیم شمس آذر قزوین در هفته سی‌ام لیگ دسته یک عنوان کرد: تمام تمرکزمان روی بازی شمس آذر است. ما باید نکات مدنظر کادرفنی را به خوبی در زمین اجرا کنیم. هر وقت توانستیم نکات را در زمین خوب اجرا کنیم نتیجه خوب گرفتیم.

بازیکن تیم فوتبال ملوان در پایان گفت: بازیکنان ملوان تلفیفی از جوان و با تجربه است. واقعاً کیفیت کل تیم بالا است. به خاطر این خاطر تمام تیم تمام تلاش خودشان را انجام می‌دهند تا به هدفمان برسیم. امیدوارم این بازیکنان بتوانند در لیگ برتر کیفیت بالای خودشان را نشان بدهند. وقتی کل مجموعه ملوان همدل و هماهنگ است،‌ نمی‌توان انتظاری جز بازی خوب داشت.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا