مکتب شهید سلیمانی مکتب عزت حول ولایت فقیه است

  • 12 دی 1399 - 17:17

بابل- عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم بابل در مجلس با بیان اینکه اتحاد جبهه مقاومت برابر استکبار محصول مکتب سلیمانی است، گفت: مکتب شهید سلیمانی مکتب عزت حول محور ولایت فقیه است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی فیروزجایی عصر جمعه در جمع جوانان بابل با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی افزود: زیرپاگذاشتن تمام قواعد دیپلماسی در ترور سردار سلیمانی توسط آمریکا بیانگر استیصال وضعف استکبار در برابر برتری و توانمندی این اسطوره جوانمردی و رشادت است.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور در این ارتباط یادآورشد: آمریکا بر اساس پیمان مشترک امنیتی با بغداد متعهد به تأمین امنیت هیأت‌های رسمی و مهمانان خارجی عراق است.

کریمی فیروزجایی نقض آشکار تعهدنامه امنیتی فی مابین واشنگتن وبغداد را در ترور سردار سلیمانی ارتکاب جنگی دانست وافزود: سردمداران کاخ سفید با این اقدام ناجوانمردانه نشان دادند که به هیچ اصول و مقرراتی در سطح جهان پایبند نیستند.

نماینده مردم بابل پیروزی‌های غرور انگیز رزمندگان مقاومت در لبنان، سوریه، عراق و یمن را در برابر متجاوزان مرهون درایت و هوشمندی سردار سلیمانی عنوان و تصریح کرد: جبهه مقاومت در سالهای اخیر سرمایه گذاری هفت تریلیون دلاری آمریکا در منطقه را بر باد داد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به حوادث پرشمار منطقه بعد از ترور سردار سلیمانی گفت: خون سردار مجاهد اسلام بعد از شهادتش همانند دوران جهاد برای جبهه مقاومت منشأ اثر است.

کریمی فیروزجایی برنامه ریزی آمریکا برای خروج خفت بار از منطقه را ثمره خون پاک سردار سلیمانی دانست وافزود: بزودی با تقاص خون مطهر این شهید عزیز پایه‌های کاخ سفید به لرزه درخواهد آمد.

این نماینده مجلس انتقام سخت از عاملان شهادت سردار افتخار آفرین جهان اسلام را قطعی دانست وافزود: انتقام از عاملان شهادت سردار باوفای ولایت و رهبری خواست بحق و منطقی جبهه مقاومت است.

نماینده مردم بابل گفت: عاملان شهادت سردار سلیمانی دیگر در هیچ جای دنیا امنیت نخواهند داشت.

کریمی فیروزجایی با تجلیل از جوانان غیرتمند کشور که در پیروی از مکتب سلیمانی درخشیدند افزود: مکتب سلیمانی مکتب عزت اسلام و ترویج انگاره‌های دینی حول محور ولایت فقیه است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0