میادین و مسیرهای اصلی گرگان امسال ویژه سیاه پوش می شود

  • 12 مرداد 1400 - 8:05

گرگان- شهردار گرگان گفت: شهرداری با توجه به اهمیت فضاسازی مناسب شهری در محرم، سیاه پوشی میادین و مسیرهای اصلی شهر گرگان را به صورت ویژه در دستور کار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا دادبود شامگاه دوشنبه در نشست مشترک با حجت الاسلام عباسعلی گرزین، مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان و حجت الاسلام رضا دیلمی، معاونت فرهنگی این اداره کل اظهارکرد: برنامه های ویژه ای را نسبت به فضاسازی محیطی در سطح شهر برنامه ریزی کرده ایم.

شهردار گرگان افزود: برنامه های فضاسازی محرم امسال مانند پارچه آرایی عزا، خیمه های عزاداری و توجه به سیاه پوشی میادین و معابر اصلی شهر و برنامه های دیگر، نسبت به سال گذشته تقویت خواهد شد.

در ادامه مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، ضمن تشکر از زحمات شهرداری گفت: فضاسازی ها باید به نحوی باشد تا گرگان به صورت ویژه نماد شهر عزادار دیده شود.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین افزود: از اقدامات فضاسازی محیطی شهرداری در مناسبت های ملی و مذهبی تشکر کرده و این خواسته از شهرداری است تا نسبت به فضاسازی های محرم همچون سال گذشته اقدامات فضاسازی محیطی را تقویت و کار ویژه ای انجام پذیرد.

وی با اشاره به اینکه شعار محوری محرم امسال «نسل به نسل در پناهت هستیم» است، تصریح کرد: تلاش اکثر هیئات مذهبی، حسینیه ها و مساجد همچون سال گذشته اقامه باشکوه عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی است.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0