تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

میررحیمی: روند پیشرفت در تیراندازی با کمان ذره ذره است/ طبق برنامه پیش می‌رویم

  • 21 آبان 1399 - 13:35

سرمربی تیم ملی ریکرو کشورمان گفت: تیراندازی با کمان نیازمند تمرینات مداوم و مستمر است تا به شرایط ایده‌آل نزدیک شویم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجید میررحیمی در پایان سومین مرحله اردوی تیم ریکرو اظهار داشت: اردوی تیم ملی ریکرو در سایت آزادی امروز به پایان می‌رسد و در هر رشته پنج کماندار در حال تمرین هستند. از نظر آب و هوایی شرایط خوبی داشتیم و توانستیم اردوی خوبی برگزار کنیم.

وی در ادامه افزود: تقریباً اهدافی را که در این مرحله از اردو در نظر داشتیم، به دست آوردیم و بچه‌ها از نظر تکنیکی قوی‌تر از اردوهای قبلی شدند. برنامه‌های اردو را گذاشتیم و مرحله بعدی از اول تا چهاردهم آذر در قشم برگزار خواهد شد امیدواریم با شرایط فعلی کرونا بتوانیم این اردو را در محل مورد نظر برگزار کنیم.

سرمربی تیم ریکرو کشورمان همچنین یادآور شد: اگر این شرایط فراهم نشد اردو را در آزادی برگزار می‌کنیم، چون این محل ایزوله است، بچه‌ها اجازه ورود و خروج ندارند و پروتکل‌ها رعایت شده است. فعلاً در مورد ویروس کرونا موردی نداشتیم.

وی در پایان گفت: روند پیشرفت باید ذره ذره انجام شود، چرا که این رشته دیربازده است و نیازمند تمرینات مداوم و مستمر تا به شرایط ایده‌آل نزدیک شویم. ما برنامه‌ریزی‌های خود را انجام دادیم و با وقفه‌ای که افتاد طبق برنامه پیش می‌رویم و بچه‌ها نیز تلاش می‌کنند تا به اوج آمادگی برسند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها