میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در خرمدره افزایش یافته است

  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

زنجان-فرماندار خرمدره،گفت: با اجرای محدودیت های کرونایی در شهرستان خرمدره میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان افزایش یافته است.

حجت محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، بر لزوم مشارکت حداکثری مردم خرمدره در رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد و گفت: تنها راه برون رفت از این بیماری رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه طی دو هفته گذشته وضعیت بیماری کرونا در شهرستان خرمدره خوب نیست، گفت:  ابتلا به بیماری کرونا درشهر ستان نسبت هفته های گذشته روند روبه کاهش دارد و امیدواریم با راعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی روند موجود تداوم یابد.

فرماندار خرمدره گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون ۵۰ نفر براثر بیماری کرونا درشهر ستان خرمدره جان خود را از دست دادند.

محمدی تاکید کرد: طی یک هفته گذشته ۴۹ واحد صنفی و خدماتی درشهر ستان خرمدره به علت عدم رعایت بهداشت فردی و اجتماعی پلمب شده است.

وی با بیان اینکه با رعایت حداکثری بهداشت فردی و اجتماعی توسط مردم محدودیت‌های ویژه کرونایی درشهر ستان خرمدره برداشته می‌شود، ابراز داشت: برای جلوگیری از افزایش این بیماری در شهر ستان و فعالیت دوباره اصناف مردم زدن ماسک را بیشتر مد نظر قرار دهند.

فرماندار خرمدره، با بیان اینکه برگزاری مراسم عروسی، ترحیم و دور همی ها باعث شده این شهرستان در سطح کشور جزو شهر ستان های حاد باشد، افزود: جلوی این مراسم‌ها در این شهرستان به خوبی گرفته شده است.

محمدی با بیان اینکه با اجرای محدودیت های کرونایی در شهرستان خرمدره میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان افزایش یافته است، تصریح کرد: در این شهرستان برخی از اصناف خودجوش فعالیت خود را تعطیل کردند که جای تقدیر و تشکر است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0