نادال: دوست دارم مردم جهان مرا به عنوان یک انسان خوب به خاطر داشته باشند نه یک قهرمان

  • 03 آبان 1399 - 9:20

رافائل نادال اعلام کرد قهرمانی‌هایش در تنیس جهان گذرا هستند و دوست ندارد مردم او را به عنوان یک قهرمان به خاطر داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل نادال، تنیسور پرافتخار اسپانیایی و نفر دوم رده‌بندی جهان می‌گوید که دوست دارد پس از پایان دوران حرفه‌ای‌اش مردم جهان بیشتر از یک قهرمان او را به عنوان انسانی خوب به خاطر داشته باشند.

رافائل نادال به روزنامه  El Periódico که در شهر بارسلون منتشر می‌شود، گفت: لحظه‌های شخصی‌ام مهمتر از لحظه‌های ورزش حرفه‌ای‌ام هستند. همیشه می‌گویم ترجیج می‌دهم به عنوان یک انسان خوب و نه یک قهرمان در خاطر مردم بمانم. وقتی در نهایت همه چیز را محاسبه کنید، عناوین قهرمانی فقط لحظه‌هایی از خوشبختی و موفقیت هستند. همه این عناوین لحظه‌ای و گذرا است.

دارنده 20 عنوان قهرمانی گرنداسلم تنیس می‌گوید برای او خیلی مهم است افرادی که او را می‌شناسند نظر خوبی درباره‌اش داشته باشند.

رافائل نادال افزود: موفقیت و جذابیت‌هایی که باعث برانگیخته‌شدن احساسات مردم و شرکت‌ها می‌شوند، موقتی هستند. این علاقمندی‌ها بدین‌خاطر است که چه کاری انجام می‌دهم و به خاطر اینکه چه شخصیتی هستم، نیست. مهمترین موضوع این است که مردمی که آنها را خوب می‌شناسید، نظر خوبی درباره شما داشته باشند. تصویری که به جهان ارسال می‌شود حتی می‌‌تواند جعلی ساخته شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0