شهرستان ها

نام‌نویسی ۲ هزار نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در قزوین

قزوین- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین از ثبت‌نام ۲ هزار نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در جلسه شورای تأمین مسکن اظهار کرد: اکنون یک پروژه مسکن ۱۵۰ واحدی که راکد بوده به پروژه ملی افزوده شده است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ستاد ملی تأمین مسکن در ساخت و ساز عقب است و ستاد تأمین مسکن به غیر از پروژه ملی و پروژه سپاه اقدام دیگری نکرده که ملزم به همکاری و تلاش جدی تر مسئولین خواهد بود.

فرخزاد عنوان کرد: اکنون ۲ هزار نفر نام نویسی کرده‌اند که برای ۱۵۰۰ نفر آنها افتتاح حساب کرده‌ایم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تصریح کرد: حدود ۴۵ میلیارد تومان واریزی اعضا برای افتتاح حساب بوده است و اکنون برای ساخت و ساز باید تمام تلاش‌ها به کار گرفته شود تا روحی تازه به پروژه دمیده شود.

وی بیان کرد: به اعضا از طریق پیامک، بانک عامل اطلاع داده می‌شود تا جهت اخذ مدارک به شعب بانک‌ها مراجعه نمایند.

فرخزاد خاطر نشان کرد: اکنون باید مشکلات شهرسازی، تخصیص زمین، ثبت، افتتاح حساب، واریز، پالایش افراد، پیمانکاری به زودی رفع بشود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بیان کرد: اولین ثبت نام‌های انجام شده اواخر سال گذشته بوده است.

فرخزاد خاطر نشان کرد: اکنون افرادی هستند که مبالغ خود را در مرحله اول واریز کرده‌اند و باید مراحل به صورت جدی تر پیگیری شود و کارگزارها کار خود را سریع‌تر انجام بدهند.

وی در پایان بیان کرد: زمین‌ها و اراضی برای احداث ۳۰۰ واحد مسکونی امور ایثارگران و شهدا نیز در مهرگان در اختیار بنیاد شهید استان قرار خواهد گرفت.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا