نام پرافتخار «شهید محسن فخری زاده» بر سر درِ مدرسه تحولی خوانا

  • 15 آذر 1399 - 2:44


در پوستر بسته تحولی خوانا که رونمایی شد، نام پرافتخار شهید محسن فخری زاده بر سر درِ مدرسه تحولی خوانا می درخشد.


به گزارش خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، در پوستر بسته تحولی خوانا که رونمایی شد، نام پرافتخار شهید محسن فخری زاده بر سر درِ مدرسه تحولی خوانا می درخشد.

در راستای اجرای عملی سند تحول بنیادین آموزش و ‌پرورش، بسته تحولی خوانا با هدف تقویت مهارت‌های خواندن، نوشتن و در تلفیق با مهارت‌های گوش کردن، صحبت کردن و آداب زندگی در برنامه معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت که از اول آذر با آموزش‌های مدرسین کشوری و معلمان نمونه طرح به صورت رسمی کلید خورد.

رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص دلیل این نام‌گذاری این مدرسه به نام شهید فخری‌زاده گفت: مقام معظم رهبری بر تداوم راه این شهید بزرگوار تأکید فرمودند و پیگیری راه تلاش‌های علمی و فنی ایشان را بسیار مهم دانستند و از آنجایی که مدرسه به عنوان کانون اصلی و زیربنای تربیت و آموزش است، ما این نام پرافتخار را برای مدرسه نمادین  طرح خوانا در نظر گرفتیم تا با گرامیداشت یاد و خاطره این شهید گرانقدر و‌دانشمند ممتاز هسته‌ای کشورمان در ذهن و جان دانش‌آموزان، راه او ‌را تداوم بخشیم.

در طراحی پوستر طرح خوانا تجسم مهارت های چهارگانه زبانی در نقشه کشور عزیزمان با نقطه تابش خورشید ایمان به واسطه بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی الرضا(ع) و در سایه شکوفایی رنگین کمانی از ظهور آداب زندگی در رفتار و کردار دانش آموزان به عنوان آینده سازان فردای این مرز و بوم تلفیق شده است. همچنین در پوستر این طرح از سه بستر اصلی تداوم آموزش که مدرسه، بستر شاد و مدرسه تلویزیونی است استفاده شده است. 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0