تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

ناکارآمدی مدیران به استقلال لطمه زد/عقب افتادن لیگ به ضرر تیمهاست

  • 12 آبان 1399 - 9:24

مربی دروازه‌بان های سابق استقلال با بیان اینکه کادر مدیریتی مقصر اصلی اتفاقات این تیم بوده، گفت: سال‌هاست مدیران بی تجربه باعث شده اند که این تیم از شرایط آرمانی به دور باشد.

کریم بوستانی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: استقلال روزهای سختی را سپری کرد، جابجایی چند سرمربی باعث شد این تیم روزهای خوبی را پشت سر نگذارد و علت اصلی این موضوع مدیران این تیم هستند که تمام تقصیرها به گردن آنهاست. در چند سال گذشته بیشتر از کادر فنی کادر مدیریتی جابجا شد و هر کسی آمد جز بدهی چیزی برای استقلال به جا نگذاشت، زمانی که استقلال می‌توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند ظرف چند روز چنان بلایی سر این تیم آوردند که هم در جام حذفی و هم لیگ قهرمانان از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

وی گفت: بعد از تغییر و تحولات دوباره ای که در استقلال به وجودآمد محمود فکری و همکارانش هدایت آبی پوشان را به عهده گرفتند که ما آن را باید به فال نیک بگیریم. آنها همه از استقلالی‌های قدیمی هستند، حضور مظلومی، عبداللهی و مرفاوی که سابقه سرمربیگری در استقلال را دارند می‌تواند برای استقلال مفید باشد و سرمربی آبی‌پوشان هم که یکی از قدیمی‌های این تیم است به طور حتم با مشاوره‌ای که از سرمربیان سابق استقلال می‌گیرد شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.

بوستانی در ادامه گفت: از کادر مدیریتی فقط مددی را می‌شناسم که چندین سال است در فوتبال ما حضور دارد اما از بقیه شناختی ندارم امیدوارم همه دست به دست هم داده تا امسال شاهد موفقیت استقلال باشیم.

وی در مورد حضور رشید مظاهری در استقلال و رقابت او با حسین حسینی گفت: هر دو دروازه بان از بهترین‌های فوتبال ایران هستند. حسینی رکورددار گل نخوردن در فوتبال ایران است و مظاهری هم یکی از باتجربه‌ها و گلرهای خوب ایران است به طور حتم حضور این دو در کنار هم می‌تواند یک رقابت جدی و سالم را به وجود آورد و خیال کادر فنی را درون دروازه استقلال راحت کند. سال گذشته حسینی تنها بود و آن عملکرد قبلی را نداشت البته در برخی بازی‌ها عالی کار کرد خصوصاً مقابل پرسپولیس که توانست با گرفتن پنالتی این تیم قرمزپوشان را از گردونه جام حذفی کنار بگذارد اما چون رقیب نداشت در برخی بازی‌ها متزلزل نشان داد اما اعتقاد دارم با حضور مظاهری رقابت سنگینی بین این دو نفر برای ایستادن درون دروازه به وجود خواهد آمد.

وی در مورد تأخیر در شروع دوباره لیگ بیستم گفت: متأسفانه از زمان شیوع کرونا فوتبال ما دچار توقف‌های طولانی مدت شد. قرار بود از دهم آبان لیگ کار خودش را آغاز کند اما به ۱۶ آبان موکول شد درست است با این شرایط برخی از این تأخیر استفاده می‌کنند اما برنامه ریزی سایر تیم‌ها بر هم خواهد خورد دوران بدنسازی، کارهای فنی و بازی‌های تدارکاتی باید طبق اصول پیش برود اما وقتی به یک باره بازی‌ها به تأخیر می‌افتد کار برای کادر فنی تیم‌ها مشکل خواهد شد و باید امیدوار باشیم که این بار از ۱۶ آبان لیگ شروع شده تا تیم‌ها دوباره دچار سردرگمی نشوند.

بوستانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم استقلال با کادر فنی جدید و حمایت هوادارانش بتواند فصلی موفق را پشت سر بگذارد و آرزو می‌کنم شرایطی به وجود بیاید که شاهد حضور حداقل هواداران در ورزشگاه باشیم زیرا فوتبال بدون تماشاگر هیچ جذابیتی ندارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها