ورزش

نباید از استقلال انتظار قهرمانی داشت/ ناهماهنگی مشکل آبی‌هاست

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه هواداران نباید اجازه دهند حاشیه‌ها موفقیت استقلال را از بین ببرد، گفت: فکری به حمایت نیاز دارد تا بتواند با آرامش کارش را ادامه دهد.

مرتضی یکه در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: آبی پوشان زمان زیادی تا شروع لیگ ندارند. آنها باید دو بازی تدارکاتی را که در دستور کارشان است انجام داده تا بتوانند به هماهنگی نسبی دست پیدا کنند. فکری باید نفراتش را بیشتر بشناسد تا ببیند در چه پست‌هایی می‌تواند از آنها به بهترین نحو استفاده کند.

بازیکن دهه ۶۰ تیم فوتبال استقلال ادامه داد: کادر مدیریتی و فنی استقلال دچار تغییرات زیادی شد و این جابجایی‌ها در طول زمان می‌تواند موفقیت‌های زیادی را برای استقلال به وجود آورد. سرمربی جدید آبی پوشان کارنامه قابل قبولی دارد و امیدوارم بتواند در کنار دیگر اعضای کادر فنی که تجربه بالایی دارند، موفق باشد.

وی در مورد حضور جمعی از پیشکسوتان در مجلس برای حل مشکلات استقلال گفت: امیدوارم که این جلسات مفید واقع شود و تأثیر مثبتی برای استقلال داشته باشد. شرایط آنقدر سخت شده که پیشکسوتان به مجلسی‌ها روی آورده‌اند. آنها تلاش می‌کنند تا استقلال بعد از مدتها رنگ آرامش به خود ببیند. چندین سال است که آبی پوشان نتوانسته‌اند به دلیل مشکلاتی که برایشان به وجود آمده موفق باشند اما امیدوارم این فصل و با حمایت هواداران این اتفاق رخ داده و استقلال بتواند به آنچه که شایسته است، دست پیدا کند.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران در ادامه خاطرنشان کرد: باید به این کادر فنی که جدیداً استقلال را تحویل گرفته فرصت دهیم، نباید از آنها انتظار قهرمانی داشته باشیم. اجازه دهیم فکری و همکارانش در کمال آرامش کارشان را انجام دهند. اگر چه هواداران حق دارند که بعد از سال‌ها تیمشان قهرمان شود اما این را هم باید بدانند که این کادر تیم را به تازگی تحویل گرفته و نیاز به زمان دارد، ولی مطمئنم با شناخت خوبی که فکری و دستیارانش از استقلال دارند، می‌توان امید زیادی به این تیم داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: زمان زیادی تا شروع بازی‌ها باقی نمانده، هماهنگی بازیکنان تا چند روز آینده که لیگ شروع می‌شود، بسیار کم خواهد بود اما با شناختی که از بازیکنان استقلال دارم، به طور حتم آنها هم به دنبال موفقیت تیم هستند و امید داریم که همه هواداران، بازیکنان و کادر فنی تلاش زیادی از خود به خرج داده تا با حمایت یکدیگر استقلال به آنچه که به دنبال آن است، دست پیدا کند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا