نباید سرمربی استقلال را به حاشیه ببرند/ بازی با نفت سخت است

  • 15 آذر 1399 - 11:54

‌هافبک سابق استقلال تاکید کرد که سرمربی این تیم برای ادامه مسابقات باید آرامش داشته باشد و کسی نباید او را به حاشیه ببرد.

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص انتقاداتی که از فکری برای بی برنامه بودن تیمش مقابل پیکان صورت گرفته است گفت: من مخالف این حضور هستم. آنها برابر پیکان یک بازی خوب را ارائه کردند. دست فکری در این دیدار باز هم بسته بود. نبود شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی که یک هافبک جنگنده است به استقلال ضربه زد. سیاوش یزدانی هم مصدوم بود. ضمن اینکه هم کیفیت زمین بد بود و هم پیکانی‌ها فقط از ابتدا تا انتهای بازی به دفاع کردن پرداختند. حتی در اواخر این دیدار دانشگر در نقش یک مهاجم ظاهر شد که بتواند دروازه پیکان را باز کند اما این اتفاق رخ نداد.

همدانی در ادامه خاطرنشان کرد: نباید از همین ابتدای فصل فشار روانی بر روی فکری به وجود بیاوریم. او نباید به حاشیه‌ها بپردازد. هوادارانی که استقلال را دوست دارند باید از او حمایت کنند تا استقلال عملکرد بهتری داشته باشد.

هافبک سابق استقلال در مورد اعتراض هواداران به بازی نکردن مهدی پور و مرادی گفت: به طور حتم از این بازیکنان در آینده استفاده خواهد شد. استقلال بازی‌های زیادی در پیش دارد و حتماً بازیکنانی که مردم منتظر دیدن بازی آنها هستند به میدان خواهند رفت. بنابراین باید اجازه دهیم فکری کارش را به درستی انجام داده و او را به حاشیه نبریم.

وی در مورد دیدار دوشنبه استقلال برابر صنعت نفت آبادان گفت: نفت تیمی است که در چند سال اخیر فوتبال خوبی بازی کرده، در حال حاضر آنها در جدول هم امتیاز استقلال هستند و به دنبال کسب امتیاز در تهران خواهند بود. بنابراین کار سخت است اما فکر می‌کنم اگر آبی پوشان بتوانند بازی‌های داخل خانه را با پیروزی به پایان رسانده و خارج از خانه یک امتیاز هم بگیرند استقلال می‌تواند در پایان فصل و آنچه مورد نظرش است را دست پیدا کند.

همدانی یکی از دلایل عدم پیروزی برابر پیکان را نبود محمود فکری کنار زمین دانست و گفت: نبود فکری تاثیر زیادی بر روند تیم گذاشت. او اگر کنار زمین بود بازیکنان آرامش بیشتری داشتند و می‌توانستند به پیروزی هم دست پیدا کنند اما در مجموع این تساوی نباید استقلال را به حاشیه ببرد و انتظار می‌رود همه هواداران از تیمشان تحت هر شرایطی حمایت کنند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0