نشست بررسی ابعاداقتصادی،سیاسی وامنیتی حضور ایران در اجلاس شانگهای

  • 24 شهریور 1400 - 15:57

نشت تخصصی رادیو گفت و گو با همکاری خبرگزاری مهر پیرامون بررسی اولین سفر خارجی رئیس جمهور به نشست شانگهای و فرصت‌های فراروی ایران روز شنبه ۲۷ شهریور در محل خبرگزاری مهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس جمهور کشورمان فردا پنجشنبه ۲۵ شهریورماه ۱۴۰۰ در رأس هیئتی بلند پایه وارد دوشنبه پایتخت تاجیکستان خواهد شد تا هم در نشست سران این سازمان شرکت کند و هم آنگونه که گمانه زنی‌ها پیش بینی می‌کند درخواست جمهوری اسلامی برای عضویت رسمی در این سازمان را عملیاتی نماید.

اهمیت این سفر و تأثیر آن در فضای دیپلماسی اقتصادی بهانه‌ای شد تا رادیو گفت و گو با مشارکت خبرگزاری مهر میزگردی را با هدف بررسی و تبیین همه جانبه این اجلاس و دستاوردهای قابل آن در فضای بین الملل تدارک ببیند.

در این برنامه که به ابعاد اقتصادی، سیاسی و امنیتی حضور ایران در اجلاس شانگهای پرداخته خواهد شد، دکتر سید رضا صدرالحسینی کارشناس ارشد منطقه، دکتر اصغر ابراهیمی اصل سفیر سابق ایران در آفریقای جنوبی و کارشناس ارشد حوزه شرق آسیا و فرشته رفیعی، دبیر اقتصادی خبرگزاری مهر و کارشناس اقتصادی به تحلیل و ارزیابی ابعاد موضوع خواهند پرداخت.

برنامه گفتگوی سیاسی روز شنبه ۲۷ شهریور به تهیه کنندگی سیده فاطمه شعار و اجرای مهدی معظمی از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹ از شبکه رادیویی گفت وگو و درگاه‌های نشر خبرگزاری مهر به صورت زنده پخش خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند این برنامه را بصورت زنده و مستقیم از موج اف ام ردیف ۱۰۳.۵ مگاهرتز و همچنین از طریق برنامه کاربردی ایران صدا و یا با مراجعه به سایت رادیو گفتگو به نشانی http://radiogoftogoo.ir شنونده باشند.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0