• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات برگزار شد

  • 26 خرداد 1400 - 13:17


نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات برگزار شد.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات از دقایقی پیش با حضور سیامک ره‌پیک قام مقام شورای نگهبان، علیرضا نیلچی مدیرکا انتخابات شورای نگهبان، حجت‌الاسلام اژه‌ای، محمدحسن صادقی مقدم و موسوی از اعضای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات و شورای نگهبان در محل ستاد نظارت بر انتخابات شورای نگهبان برگزار شد.

حجت الاسلام اژه ای عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات در این نشست عنوان کرد: یقینا به فضل الهی با غیرت ملی و احساس دینی مردم، روز ۲۸ خرداد علیرغم خواست بدخواهان روز حضور پرشور مردم خواهد بود.

وی افزود: تجربه ثابت کرده که مردم وظیفه شناس و زمان هستند، کسانی که امنیت انتخابات را برقرار می کنند، کار بسیار فشرده‌ای در این چند روز دارند که جا دارد که از آنها تشکر کنم.

اژه‌ای با تاکید بر اینکه همه باید با دقت و هوشیاری وظیفه حفظ امنیت انتخابات را انجام دهند، گفت: باید دقت لازم را داشت و اگر مشکلی کوچکی هم در روند انتخابات پیش آمد، باید سریعا حل شود.

وی تصریح کرد: با دقت هایی که شورای نگهبان در فرآیند انتخابات تاکنون داشته و با رعایت دقیق قانون وظایف خود را انجام داده است، در ادامه فرآیند برگزاری انتخابات نیز شورای نگهبان با همین دقت، امر نظارت را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0