نشست وبیناری مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی اسلامی برگزار شد

  • 13 آذر 1399 - 12:47
نشست وبیناری مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی اسلامی برگزار شد

نشست وبیناری مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی اسلامی با حضور معاون وزیر علوم و رؤسای پژوهشگاه‌های قم و به میزبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست وبیناری مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی – اسلامی با حضور غلامحسین رحیمی معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رؤسای پژوهشگاه‌های قم و به میزبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین نجف لک‌زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی که دبیری این جلسه را بر عهده داشت، با توجه به پیش رو بودن هفته پژوهش در اواخر آذرماه و تأکید معاون پژوهشی وزارت علوم بر برگزاری هر چه بهتر این هفته، پیشنهاد کرد که هر یک از پژوهشگاه‌ها با برگزاری کرسی‌ها و نشست‌های علمی در این برنامه مشارکت کنند.

در ادامه این نشست، هر یک از رؤسای پژوهشگاه‌ها به ارائه پیشنهادهای خود برای برگزاری این برنامه‌ها و پذیرش یکی از پنل ها با توجه به حوزه فعالیت‌های خود پرداخت.

رحیمی نیز به ضرورت برگزاری جلساتی در خصوص موضوعات مختلف از جمله نظام سازی حوزه پژوهش علوم انسانی، جلوگیری از موازی کاری، توجه به نقش مقالات علمی – پژوهشی در تحقیقات علوم انسانی، تبیین اولویت‌های پژوهشی کلان در جلسات آینده این مجمع پرداخت.

همچنین، در نشست مذکور با عضویت مرکز تحقیقات اسلامی نور در مجمع پژوهشگاه‌های علوم انسانی – اسلامی موافقت شد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0