ورزش

نصاری: صنعت‌ نفت تنها دلخوشی مردم آبادان است، نگذارید نابود شود/ هیچ بازیکنی حاضر نیست به تیم ما بیاید

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم ما تنها دلخوشی مردم آبادان است و مسئولان باید کاری کنند که این تیم نابود نشود.

حکیم نصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: ما در آخرین بازی ذوب‌آهن را در اصفهان شکست دادیم و حالا در رده هشتم جدول هستیم. خدا را شکر از لحاظ فنی و نتیجه‌گیری روند خوبی داشتیم، ولی موضوعی که شرایط روحی تیم را تحت تأثیر قرار داده، مشکلات مالی است. مسئولان باشگاه قول داده بودند که قبل از بازی با ذوب‌آهن واریزی داشته باشند، ولی این قول عملی نشد. با این حال بچه‌ها غیرت کردند و ذوب‌آهن را شکست دادیم.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود چند بازیکن صنعت نفت خواهان جدایی هستند، تصریح کرد: بازیکنان تا همین الان هم مردانگی کردند. در حالی که ۱۶ هفته گذشته است، ما فقط ۱۰ درصد پول گرفتیم. همه بازیکنان خانواده دارند و فوتبال شغل آنهاست. وقتی باشگاه مشکل مالی دارد طبیعتاً بازیکن هم به آینده‌اش فکر می‌کند. همه تیم‌ها دنبال تقویت خودشان هستند، ولی ما نه تنها نمی‌توانیم بازیکنی جذب کنیم بلکه بازیکنان خودمان را هم از دست می‌دهیم. همه می‌دانند صنعت نفت چه وضعیتی دارد و هیچ بازیکنی هم حاضر نیست به تیم ما بیاید چون شرایط را می‌داند.

هافبک تیم فوتبال صنعت‌ نفت آبادان در پایان یادآور شد: این تیم تنها دلخوشی مردم آبادان است. صنعت نفت یک تیم باریشه و قدیمی است و از مسئولان شهری و استانی خواهش می‌کنم و به آنها می‌گویم که نگذارند این تیم نابود شود. امیدوارم هر چه زودتر فکری اساسی به حال تیم شود تا بازیکنان و کادر فنی هم با خیال راحت به ادامه بازی‌ها فکر کنند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا