تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

نظامیان صهیونیست، به اشتباه یک شهرک‌نشین را تا حد مرگ زدند

  • 15 آبان 1399 - 8:20


پلیس رژیم صهیونیستی به اشتباه یک شهرک‌نشین صهیونیست را به زعم اینکه فلسطینی است، تا حد مرگ مورد ضرب و جرح قرار داد.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های فلسطینی به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حمله پلیس این رژیم به یک شهرک‌نشین در شمال قدس اشغالی خبر دادند.

خبرگزاری صفا فلسطین چهارشنبه‌شب گزارش داد که نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی این شهرک‌نشین را به زعم اینکه فلسطینی است و به دنبال انجام عملیات استشهادی است، «تا حد مرگ» زده‌اند.

این شهرک‌نشین صهیونیست در ایستگاه قطار سریع السیر «شعفاط» واقع در شمال قدس اشغالی با خود چاقو حمل می کرد و همین مسئله باعث شده است نظامیان صهیونیست به او مشکوک شوند.

بر اساس قوانین رژیم صهیونیستی، نیروهای امنیتی و پلیس می‌توانند در صورت مشکوک شدن به افراد آن‌ها را هدف قرار دهند که همین قانون باعث شده است طی سال‌های اخیر آن شماری از فلسطینیان را بدون هیچ اقدام و تهدیدی هدف قرار دهند.

فیلمی که از صحنه حادثه منتشر شده، شهرک‌نشین صهیونیست را با سرو صورت خونین نشان می‌دهد که حکایت از شدت حمله و ضرب و جرح اوست و پلیس‌ بعد از پی بردن به اشتباه خود سراسیمه برای نجات او تلاش می‌کند.

نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه نیز به سمت راننده یک خودروی فلسطینی در نابلس شلیک کردند و مدعی شدند وی قصد انجام عملیات مقاومتی را داشته است. او بر اثر این تیراندازی به شهادت رسید (جزئیات بیشتر).


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها