نظامیان صهیونیستی اسیر فلسطینی را با حال وخیم به زندان بازگرداندند

  • 02 آبان 1399 - 15:48


نظامیان رژیم صهیونیستی امروز با حمله به بیمارستان محل بستری « ماهر الاخرس» اسیر فلسطینی که از قریب به نود روز پیش اعتصاب غذا کرده است، او را با حال وخیم به زندان بازگرداندند.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، همسر «ماهر الاخرس» اسیر فلسطینی که در اعتصاب غذا به سر می‌برد، در توییتر، از حمله نظامیان رژیم اشغالگر به اتاق همسرش در بیمارستان و انتقال وی به زندان «الرمله» خبر دادند.

او همچنین گفت که همسرش در حالی که درد شدیدی را در همه اعضا و جوارح بدنش احساس می‌کند، اما با این حالش زمزمه این روزهایش این است که هرگز شکست نخواهد خورد.

«قدری ابوبکر» رئیس کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطینی نیز تاکید کرد، سیاستی که رژیم صهیونیستی در قبال الاخرس در پیش گرفته، تنش زا و خطرناک است، زیرا حال الاخرس خیلی بد است و باید نجات پیدا کند.

الاخرس گفت: تصمیم امروز رژیم اشغالگر در انتقال الاخرس به زندان، تصمیم قبلی دادگاه درباره تعلیق بازداشت اداری او را ملغی می‌کند و از همین رو وکیل الاخرس تصمیم دارد، یک دادخواست فوری را به دادگاه ارائه دهد زیرا آنچه امروز اتفاق افتاده یک اقدام خطرناک است.

الاخرس ۴۹ ساله اهل شهر جنین کرانه باختری که رژیم صهیونیستی او را در ۲۷ ژوئیه گذشته بدون تفهیم اتهام بازداشت کرده است، در اعتراض به بازداشت اداری خود و شمار قابل توجه دیگری از اسرای فلسطینی، دست به اعتصاب غذا زده است.

انتهای پیام/م


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0