تاریخ : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021

نظامیان صهیونیست از ترس حزب‌الله اسناد مهم را در مرز لبنان جا گذاشتند

  • 06 آبان 1399 - 18:51


یک روزنامه صهیونیستی نوشت، نظامیان صهیونیست که از بیم وعده‌های حزب‌الله یک پایگاه خود در مرز لبنان را با عجله تخلیه کرده‌اند، اسناد مهمی را در آن جا گذاشته‌اند.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، واحد سانسور نظامی رژیم صهیونیستی پس از سه ماه اجازه افشای اطلاعاتی درباره یک خلل امنیتی بزرگ در داخل یکی از پایگاه‌های نظامی ارتش این رژیم در نزدیک مرز با لبنان را داد.

روزنامه «یدیعوت آحارونوت» نوشت، خبرنگار این روزنامه وارد این پایگاه  شده و با گشتی در داخل آن اسناد سری و حساس درباره تحرکات نظامیان و امثال آن و نیز تجهیزات نظامی پیدا کرده است.

شبکه «المیادین» هم درباره فیلمی که خبرنگار یدیعوت آحارونوت در این باره گرفته، گزارش کرد، این خبرگزار بدون هیچ مانعی از مکان اقامت نظامیان، مراکز نگهبانی و اتاق علمیات فیلم گرفته؛ اماکنی که به نظر می‌رسد به خاطر تهدید حزب‌الله به گرفتن انتقام یکی از اعضای خود، با عجله تخلیه شده‌اند.

در ادامه این گزارش آمده، در این پایگاه اسناد سری و متعددی از زندگی روتین در پایگاه، چگونگی نگهبانی، اطلاعات شخصی افسران، تجهیزات موجود و دوربین‌های مداربسته پیدا شده است.

رژیم صهیونیستی در جولای ۲۰۲۰ با حمله به منطقه‌ای نزدیک دمشق یکی از رزمندگان حزب‌الله به نام «علی محسن کامل» به شهادت رساند؛ حزب‌الله وعده انتقام داد و این رژیم از آن زمان تا کنون در حالت آماده باش است و برخی پایگاه‌های خود در مرز با لبنان را تخلیه کرده است.

انتهای پیام/م


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها