تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

نظامیان صهیونیست افسر فلسطینی را در کرانه باختری به شهادت رساندند

  • 14 آبان 1399 - 16:49

نظامیان رژیم صهیونیستی در تازه ترین جنایت خود، یک افسر فلسطینی با درجه سروان را به گلوله بستند و وی را به شهادت رساندند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس العربی، بنا به اعلام منابع محلی، بلال عدنان رواجبه جوان فلسطینی بر اثر تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی در نقطه ایست بازرسی الحواره در جنوب نابلس در کرانه باختری رود اردن به شهادت رسید.

این شهروند فلسطینی ۲۹ ساله که به عنوان مشاور حقوقی با درجه سروان در اداره امنیت و پیشگیری طوباس در شمال کرانه باختری، امرار معاش می‌کرد، دارای یک فرزند دو ماهه بود.

به گفته این منابع نظامیان رژیم صهیونیستی، اجازه مداخله پزشکی به امدادگران در محل حادثه نداده‌اند تا وی بر اثر خونریزی به شهادت برسد.

مقامات رژیم صهیونیستی مدعی شدند که این افسر فلسطینی به سوی نظامیان صهیونیست از داخل خودرو خود اسلحه کشیده است و نظامیان وی را به گلوله بسته اند.

معمولا نظامیان رژیم صهیونیستی افرادی را به سوی آنها تیراندازی می کنند به حال خود رها می کنند و مانع از اقدامات درمانی آنها می شوند تا بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست بدهند.

عبداللطیف القانوع سخنگوی حماس در واکنش به این جنایت صهیونیستها گفت: این فاشیسم اشغالگران و نژادپرستی آنها را نشان می دهد. این جنایات و ویرانی منازل فلسطینی ها، تشدید مقاومت مردمی ضد اشغالگران را طلب می کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها