بین الملل

نظامی صهیونیستِ متهم به ترور مدعی شد: «شیرین ابو عاقله» را ندیدم!

به گزارش منابع صهیونیستی؛

نظامی صهیونیست متهم به ترور «شیرین ابو عاقله» در بازجویی ها مدعی شده که ابو عاقله را ندیده است و اطلاع ندارد که به او شلیک کرده باشد!

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، روزنامه عبری زبان هاآرتص به نقل از یک مقام رژیم صهیونیستی گزارش داد که یک نظامی اسرائیلی از مسافت ۱۹۰ متریِ «شیرین ابو عاقله» اقدام به تیراندازی کرده بود و ممکن است که او را هدف قرار داده باشد.

این روزنامه افزود: این نظامی که در تلاش برای دستگیری یک مرد مسلح در جنین یعنی همان جایی که ابو عاقله کشته شد، تیراندازی کرد، در یک خودرو جیپ نشسته و با خود سلاح مجهز به ذره بین تلسکوپی حمل می‌کرد.

هاآرتص ادامه داد: این نظامی اسرائیلی در بازجویی‌ها ادعا کرده که شیرین ابو عاقله را ندیده است و اطلاع ندارد که به او شلیک کرده باشد.

روز گذشته دادستانی کل فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد: نتایج اولیه تحقیقات نشان می‌دهد که ارتش رژیم صهیونیستی تنها منبع شلیک در لحظه اصابت گلوله به شیرین ابوعاقله پیش از شهادت وی در روز چهارشنبه گذشته بوده است.

وزارت بهداشت فلسطین روز چهارشنبه گذشته شهادت خبرنگار الجزیره را بر اثر اصابت گلوله نظامیان صهیونیست در شهر جنین را اعلام کرد.

تشکیلات خودگردان فلسطین و شبکه الجزیره، تل آویو را به قتل عمد ابوعاقله با شلیک مستقیم گلوله متهم کرده‌اند، این در حالی است که او مشغول فعالیت حرفه‌ای خود بوده است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا