تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

نظری: امیدوارم رای استراماچونی را بشکنیم/ برخی ادعا داشتند او 3 میلیون یورو می خواهد

  • 22 آبان 1399 - 13:30


عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بعد از ارسال گرندز رای فرصت داریم شکایت را پیگیری و نسبت به آن اعتراض کنیم تا بخواهیم رای را بشکنیم.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حجت نظری در خصوص شکایت آندره آ استراماچونی از استقلال و اینکه حکم وی به باشگاه ارسال شده است، اظهار داشت: استراماچونی از چند ماه پیش پرونده شکایت خود را دنبال کرده و در این مدت هم باشگاه تلاش کرد با اسناد و مدارکی که در اختیار دارد، درخواست این مربی را رد کند.

وی افزود: تلاش کردیم عددی که بر اساس اسناد و مدارکی که در اختیار داریم، کاهش بدهیم. استراماچونی یک میلیون و ششصد و هشتاد هزار یورو درخواست کرده بود و فیفا بخشی از آن را تائید کرده است. این رقم حدود یک میلیون سیصد و پنجاه و پنج هزار یورو است.

سخنگوی باشگاه استقلال تاکید کرد: ما اسنادی در اختیار داریم که می توانیم این رای را هم بشکنیم. باید بین 10 تا 20 روز آتی درخواست گرندز رای را کنیم و اسناد و مدارکی که منجر به صدور رای شده را از فیفا بخواهیم. این خودش یک موعدی را می طلبد که فیفا به آن پاسخ بدهد. البته باید کمتر از 10 هزار فرانک باید برای این درخواست پرداخت کنیم.

نظری تصریح کرد: بعد از ارسال گرندز فرصت داریم شکایت را پیگیری و نسبت به آن اعتراض کنیم تا بخواهیم رای را بشکنیم. برخی عزیزانی که پیشتر در باشگاه مسئولیت داشتند ادعا می کردند استراماچونی حتما علیه ما رای خواهد گرفت و حدود 3 میلیون یورو ما را محکوم می کند و ظرف یک هفته باید این رقم را پرداخت کنیم ولی دیدید که هر 2 ادعا زیر سوال رفت.

وی خاظرنشان کرد: مبلغی که فیفا ما را محکوم کرده، بسیار کمتر از ادعای آقایان است. با تعاملی که بین هیات مدیره وجود دارد خیلی امیدواریم این رای را بشکنیم. چیزی که هوادار باید بداند این است که این اتفاق هیچ تاثیری در پنجره نقل و انتقالاتی ما و پنجره زمستانی نخواهد داشت. ما تمام این مبالغ را در فرصت مقرر پرداخت خواهیم کرد و پنجره ای بسته نخواهد شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها