نفرزاده: بهترین تصمیم، جدایی من از تیم والیبال خاتم بود

  • 14 آذر 1399 - 1:16

سرمربی پیشین تیم والیبال خاتم گفت: با توجه به مخالفت خانواده و نتایج بدی که در ماه گذشته کسب کردیم از مدیر عامل خواستم تا با جدایی من موافقت کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم والیبال خاتم اردکان، هفته‌های اول و دوم لیگ متمرکز فصل 1399 را با 5 شکست و یک پیروزی پشت سر گذاشت. نتایج ضعیف، مشکلات مالی و مشکلات خانوادگی، سرمربی این تیم را در نهایت مجبور به استعفا کرد.

فرهاد نفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد جدایی از تیم خاتم اظهار داشت: خاتم اردکان، دهمین تیم لیگ برتر والیبال بود که اقدام به یارگیری کرد و بسته شد. بودجه این تیم در سال‌های اخیر توسط مجتمع معدنی چادرملو تامین شده است. این مجتمع در سال گذشته 5.5 میلیارد تومان به تیم والیبال اختصاص داده بود که در سال 1399 با توجه به سیاست‌های جدید به 2.5 میلیارد تومان کاهش پیدا کرد، البته این مبلغ هم در اختیار شهرستان اردکان قرار گرفت و در نهایت یک میلیارد و 150 میلیون تومان به تیم والیبال رسید.  مبلغ اخیر در 3 قسط به تیم پرداخت شد.

وی ادامه داد: از طرف دیگر، خانواده من نسبت به حضورم در اردکان و در شرایط کرونا، نگران و ناراحت بودند. من نیز با توجه به مخالفت خانواده و نتایج بدی که در ماه گذشته کسب کردیم از مدیر عامل شرکت خواستم تا با جدایی من موافقت کند.

نفرزاده در پایان گفت: من شرمنده مردم اردکان هستم، چون جز خوبی چیزی از آنها ندیدم. متاسفانه شرایط من برای ماندن مهیا نبود . بهترین کار و تصمیم، جدایی بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

تیم خاتم اردکان با 3 پیروزی، 8 شکست و 11 امتیاز در جایگاه نهم جدول رده بندی لیگ برتر والیبال قرار دارد.

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0