تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

نقاهتگاه های محلی در استان فارس ایجاد شد

  • 22 آبان 1399 - 10:21

شیراز- فرمانده سپاه فجر فارس گفت: نقاهتگاه‌های محله‌ای را در سراسر استان فارس با عنوان سرای محلات راه اندازی کرده تا بیماران کرونا دوران نقاهت خود را در این مکان‌ها طِی کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آئین آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه با حضور سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر به میزبانی سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز برگزار شد.

سردار یدالله بوعلی با بیان اینکه در موضوع مقابله با کرونا گروه‌های جهادی و جوانان فارس همانند ستارگان درخشان در آسمان ایران اسلامی درخشیده‌اند، گفت: خیران نیک اندیش و گروه‌های جهادی بسیج در حوزه‌های مختلف به یاری کادر بهداشت و درمان و اقشار محروم استان فارس آمده و تنها در یک نمونه طِیِ مرحله گذشته نهضت کمک مومنانه بیش از ۲۵ هزار نفر خون خود را برای کمک به بیماران نیازمند اهدا کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در این مراسم ۵ هزار بسته معیشتی به اقشار محروم و آسیب دیده اهدا می‌شود و این تنها عملکرد یک ناحیه بسیج از ۴۲ ناحیه بسیج استان فارس است که با مشارکت خیران نیک اندیش و سایر نهادها صورت می‌پذیرد.

فرمانده سپاه با دعوت از جوانان داوطلب و گروه‌های جهادی برای حضور در طرح همیار سلامت، گفت: پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر استان فارس آماده ثبت نام از داوطلبان حضور در طرح همیار سلامت هستند و همچنین در نظر داریم نقاهتگاه‌های محله‌ای را در سراسر استان فارس با عنوان سرای محلات راه اندازی کرده تا بیماران کرونا دوران نقاهت خود را در این مکان‌ها طِی کنند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها