نقش تاثیر گذار رسانه‌ها در آگاهی بخشی به نسل جوان

  • 30 مهر 1399 - 23:29

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان، گفت: باید از رسانه‌های تأثیر گذار در راستای رساندن پیام وحدت، تعمیق بخشیدن و آگاهی نسل جوان به برنامه‌های نظام سلطه استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی امروز چهارشنبه در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و هفته با بیان اینکه امسال ولادت پیامبر (ص) با روز جهانی استکبار ستیزی مقارن شده است، اظهار داشت: بعثت انبیا الهی برای براندازی استکبار بوده و امسال نیز این دو موضوع در مقطعی که دشمنی استکبار با نظام برآمده از مفاهیم و آموزه‌های پیامبر که از هر جهت به نقطه اوج خود رسیده، قرین شده است.

وی، افزود: پیامبر (ص) در مقطعی رسالت خود را آغاز کردند که ظلم و ستم همه جامعه بشریت را فرا گرفته بود به گونه‌ای که مردم احساس می‌کردند دیگر فریادرسی نیست و چاره‌ای جز پذیرش و تحمل ظلم را ندارند که با چنین موقعیتی پیامبر (ص) روبرو بودند.

نماینده ولی فقیه در لرستان، عنوان کرد: در میان خود خواهی، تکبر، حقارت و رذیله‌های اخلاقی پیامبر (ص) با ولادتش، بعثتش صخره سنگین و سخت جهالت را شکافتند و فضیلت‌ها را جایگزین رذیلت‌ها کردند.

حجت الاسلام شاهرخی، بیان کرد: نظام سلطه ۲۵۰ سال تمام امکانات را در راستای دین‌زدایی و اسلام زدایی به کار گرفته ولی با لطف الهی، اعتقادات مردم و هوشمندی امام راحل (ره) در ۲۲ بهمن سال ۵۷ تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شد.

وی با اشاره به فرار رسیدن ۱۳ آبان ماه، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال در ۱۳ آبان ماه باید بتوانیم پیام پیروزی انقلاب را در قالب‌های گوناگون همچون فرهنگ، هنر، شعر خوانی، دلنوشته، تلاوت قرآن، اهدا بسته‌های معیشتی نشان دهیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان، تصریح کرد: علاوه بر صدا و سیما و نشریات در حال حاضر شعر، نمایشگاه، دلنوشته و … رسانه‌های تأثیر گذاری‌اند که در همین راستا باید از این رسانه‌های تأثیر گذار در راستای رساندن پیام وحدت، تعمیق بخشیدن و آگاهی نسل جوان به برنامه‌های نظام سلطه استفاده کرد.

حجت الاسلام شاهرخی، عنوان کرد: امیدواریم به مناسبت ۱۳ آبان و هفته وحدت فضاسازی شهری با دقت و به موقع بیشتری انجام شود و همچون محرم فضای شهر با تأخیر آماده نشود که سبب گلایه بسیاری از مردم شده بود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0