• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

نماز جمعه فردا در سراسر استان اردبیل برپا می‌شود

  • 03 تیر 1400 - 13:03

اردبیل- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: بارعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با ظرفیت کم نمازگزاران، نماز جمعه فردا در تمامی شهرستان‌های استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام ناصر نصیری ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و شیوه نامه بهداشتی ستاد مقابله با کرونا فریضه نماز جمعه فردا در تمامی شهرستان‌های اردبیل برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استفاده از مهر و سجاده شخصی در این زمینه حائز اهمیت است، گفت: درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برپایی مستمر نماز جمعه گام برداشته و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جماعات استان اردبیل همچنین خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی در راستای تداوم برنامه‌های معنوی و فرهنگی در استان اردبیل به خصوص ایام کرونا بسیار حائز اهمیت بوده و به همین منظور نیاز است تا تمام سعی و تلاش خود را به‌کار گرفته و برای استفاده از بستر فضای مجازی نهایت سعی و تلاش خود را به کار گیریم.

نصیری بیان کرد: از عموم هم استانی‌ها انتظار می‌رود برای حضور در فریضه نماز جمعه کوتاهی نکنند و از آوردن کودکان و افراد سالمند با هدف حفظ سلامتی آن‌ها جلوگیری به عمل آید.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code