تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

نماهنگ “العلم سلطان” منتشر شد

  • 02 آذر 1399 - 16:31

نماهنگ «العلم سلطان» به مناسبت هفته بسیج و با محوریت فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت علم و دانش تولید شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماهنگ “العلم سلطان” توسط معاونت جهاد علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت بسیج الغدیر سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ منتشر شد. 

این نماهنگ به مناسبت هفته بسیج با محوریت فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی با محوریت اهمیت علم و دانش تولید شده است. 

سرهنگ پاسدار عبدالله مدیری‌نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الغدیر سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز هفته بسیج به همه بسیجیان دلسوز و جهادگر در حوزه‌های مختلف، حسب فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تأکید ایشان بر مسئله علم و دانش که فرمودند:

“اینجانب همواره به دانشگاه‌ها و دانشگاهیان و مراکز پژوهش و پژوهندگان، گرم و قاطع و جدی در این‌باره تذکر و هشدار و فراخوان داده‌ام، ولی اینک مطالبه عمومی من از شما جوانان آن است که این راه را با احساس مسئولیت بیشتر و همچون یک جهاد در پیش گیرید. سنگ بنای یک انقلاب علمی در کشور گذاشته شده و این انقلاب، شهیدانی از قبیل شهدای هسته‌ای نیز داده است. به‌پا خیزید و دشمن بدخواه و کینه‌توز را که از جهاد علمی شما به شدت بیمناک است ناکام سازید.”

به همین منظور در لبیک به فرمایشات معظم‌له، این ناحیه در تلاش برای فعال کردن پایگاه‌های علمی، تأسیس خانه نخبگان و مرکز رشد با هدف ترویج علم‌آموزی، حمایت از نخبگان، مبتکران، مخترعان و پژوهشگران بسیجی است که به زودی شاهد نتایج بسیار مطلوبی در این حوزه پراهمیت خواهیم بود.

به همین منظور به مناسبت گرامیداشت هفته ارزشمند بسیج، نماهنگی با عنوان “العلم سلطان” با موضوع اهمیت علم و دانش، ناظر به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا، توسط معاونت جهاد علمی پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت بسیج الغدیر تولید شده است. 

در زیر می‌توانید این نماهنگ را مشاهده کنید:

نماهنگ , کلیدواژه‌های بیانات مقام معظم رهبری ,

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها