نماینده کردستان با ۵ گل تیم بوشهر را بدرقه کرد

  • 14 آذر 1399 - 22:47

سنندج- تیم فوتبال بانوان وچان کردستان در جریان هفته دوم لیگ برتر با ۵ گل برابر سارگل بوشهر به برتری دست یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال وچان کردستان امروز در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال زنان باشگاه‌های کشور، به مصاف سارگل بوشهر رفت.

جنوبی‌ها که در دیدار نخست مقابل ملوان مغلوب شده بودند کمر به کسب پیروزی در نبرد با وچان بسته بودند و دلخوش به وعده پاداش مالک تیم در صورت پیروزی، پا به زمین مسابقه گذاشتند اما شیر زنان کردستانی همانند مسابقه قبلی خود حریفشان را غافلگیر کردند.

بازیکنان وچان پس از چند حمله پی در پی و خلق موقعیت‌های گلزنی، سرانجام در دقیقه ۱۸ بازی توسط فاطمه قاسمی به گل رسید.

در ادامه شاگردان فاطمه صادقی دست بردار نبودند و به فشار حملات خود افزودند تا باز هم این فاطمه قاسمی باشد که در دقیقه ۳۷، خود و تیمش را ۲ گله کند و وچانی ها را با برتری قابل توجهی روانه رختکن کند.

در آغاز نیمه دوم این بازی باز هم توپ و میدان در اختیار میزبان بود و حریف اسیر بازی روان و تکنیک ناب دختران کردستانی شد تا موتور گلزنی وچان روشن شود و فاطمه شبان گل سوم را برای وچانی ها به ثمر برساند. اما این پایان کار نبود و وچان دست از حمله برنداشت تا نوبت به کاپیتان زهرا قنبری برسد که با ضربات استادانه، دو بار دیگر دروازه میهمان را باز کند و با دبل خود به سنگینی شکست سارگل بیافزاید.

وچان با برتری ۵ بر صفر مقابل سارگل بوشهر ۶ امتیازی شد و به همراه ملوان بندر انزلی در صدر جدول گروه ب رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال زنان ایستاد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0