نماینده کرمان در مهرواره همدل به جمع سه نفر برتر راه یافت

  • 10 مرداد 1400 - 14:15
نماینده کرمان در مهرواره همدل به جمع سه نفر برتر راه یافت

کرمان – مسئول طرح مهرواره همدل تبلیغات اسلامی استان کرمان از راهیابی نماینده استان کرمان به جمع سه نفر برتر این مهرواره در مرحله کشوری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام مصطفی اژدری گفت: خانم زهرا حسینی زاده تنها نماینده استان کرمان در مرحله کشوری مهرواره محله همدل جزو سه نفر برتر کشور شدند.

وی با بیان اینکه زهرا حسینی زاده از شهرستان ریگان کرمان به عنوان برتر در طرح مهرواره همدل در کشور انتخاب شده بود، خاطرنشان کرد: ۱۴ برگزیده به مرحله کشوری در طرح مهرواره همدل معرفی شدند که زهرا حسینی زاده از ریگان کرمان جزو سه نفر اول کشور شدند..

حجت الاسلام اژدری با بیان اینکه خانم زهرا حسینی زاده تنها نماینده استان کرمان در مرحله کشوری مهرواره محله همدل جزو سه نفر برتر کشور شدند، اظهار داشت: خانم زهرا حسین زاده از ریگان کرمان هدیه ۲۰۰ میلیون تومانی این مهرواره را از دستان حجت الاسلام قمی ریاست محترم سازمان تبلیغات کشور دریافت کردند

وی با توجه به اینکه خانم زهرا حسین زاده توانست با کار جهادی صدای محرومین ریگان را به مسئولان برساند، ابراز داشت: خانم زهرا حسین زاده ثابت کرد که می‌توان با نیت خالص صدای مردم محروم ریگان را به گوش مردم کشور و مسئولان رساند

وی با بیان اینکه خدمت به محرومین و جهادی کار کردن از خصوصیات این بانو محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: ساخت مسکن برای خانواده‌ها، ساخت یک باب منزل مسکونی برای زن سرپرست خانوار، ساخت ۸ باب حمام و سرویس بهداشتی، آموزش خیاطی به بانوان و هدیه ۵ چرخ خیاطی، تأمین جهزیه کامل به نوعروسان، حل مشکل آموزشی دانش آموزان نیازمند و خرید ۲۰ تبلت، جمع آوری و هزینه بیش از یک میلیارد کمک‌های مردمی و اشتغال زایی برای ۶ خانواده با پرورش جوجه و گوسفند از اقدامات انجام شده زهرا حسینی زاده در ریگان کرمان شمرده می‌شود.

مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد: زهرا حسینی زاده فی سبیل الله و جهادی به امورات شبکه جهادی و امور نیازمندان رسیدگی کرد..

حجت الاسلام اژدری با توجه به اینکه نزدیک به ۳ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کرده است، تصریح کرد: از مهر ماه گذشته تا کنون قریب به مبلغ ۳ میلیارد تومان از طریق شبکه ای که ایجاد کرده و کمک خیرین به نیازمندان محلات از طریق امام محله‌ها و امام روستا کمک کرده است.

حجت الاسلام اژدری در پایان گفت: فعالیت‌های خانم زهرا حسینی زاده با استقبال زیاد و اعتماد مردمی به همراه بوده و در این مهرواره هم قرار شده بخشی از این هدیه صرف کارهای خیر و کمک به نیازمندان محله شود.

گفتنی است در طرح مهرواره همدل ۲هزارو ۵۶۰ مسئله در استان کرمان ثبت و حل شد که از بین این طرح‌ها زهرا حسین زاده نفر برتر استان و جزو سه نفر اول کشور شدند که هدیه ۲۰۰ میلیونی را از دستان حجت الاسلام قمی دریافت کردند.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0