تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

نوبخت بگوید تخصیص اعتبار ۱۲۰ میلیاردی به ساختمان یک دانشکده به دستور چه کسی بوده است

  • 05 آبان 1399 - 16:45


رئیس شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: آقای نوبخت بگوید تخصیص اعتبار 120 میلیارد تومانی به ساختمان یک دانشکده به دستور چه کسی بوده است.


مهدی وکیل پور رئیس شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در خصوص تخصیص اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومانی به دانشگاه شهید بهشتی، گفت: آقای نوبخت باید بگویند اگر چنین بودجه‌ای را تخصیص داده اند به دستور چه کسی بوده است.

وکیل پور ادامه داد: در حال حاضر پروژه هایی در کشور وجود دارد که با یک سوم این بودجه به سرانجام خواهد رسید و یا اینکه با این بودجه که از محل اعتبارات کرونا است می‌توان تعداد زیادی تخت بیمارستانی و تخت ICU در بیمارستان‌های مناطق محروم و کم برخوردار مستقر کرد.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه این گونه رفتارها و بی‌عدالتی ها باعث نا امیدی و سرخوردگی مردم خواهد شد اضافه کرد: آقای روحانی می بایست در رسانه در این خصوص صریحاً به مردم توضیح دهد و اثبات کند که در این موضوع مهم ویژه خواری صورت نگرفته است.

وی در پایان تصریح کرد: از سوی دیگر نمایندگان مجلس نیز از رئیس سازمان برنامه بودجه بخواهند تا در مجلس حاضر شده و در این باره مفصلاً توضیح دهد تا در صورت بروز تخلف مراتب به کمیسیون اصل ۹۰ و قوه قضائیه گزارش شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها