تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

نویدکیا: موظفم با تمام وجود در خدمت تیمم باشم

  • 16 آبان 1399 - 18:09


سرمربی تیم سپاهان گفت: مسئولیتی که قبول کردم سنگین است و موظف هستم که با تمام وجودم در خدمت تیمم باشم و سعی کنم که بهترین تصمیم را بگیریم و امیدوارم که کمتر اشتباه کنم و واقعیت هم این است که استرس دارد.


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: به‌خاطر اینکه ما تغییرات خیلی زیادی در تیم از لحاظ نفری نداشتیم کارمان سخت‌تر است به خاطر اینکه آقای قلعه‌نوعی دو سال سرمربی تیم بودند و این بازیکنان را اغلبشان خودشان جذب تیم ما کردند و خیلی خوب تیم را می‌شناسند و این کار ما را سخت می‌کند.

سرمربی تیم سپاهان افزود: از آن طرف تیم گل‌گهر 10 تا 11 نفر به تیمش اضافه شده و تیم با کیفیت‌تری شده نسبت به سال گذشته و با مدیریت قلعه‌نوعی قطعا این تیم شرایط بهتری نسبت به سال قبل دارد و به خاطر همین بازی سختی داریم و باید تلاش کنیم که بتوانیم حداکثر امتیاز را بگیریم.

وی در مورد غایبان سپاهان در مقابل گل‌گهر گفت: دو تا بازیکنان مشکل دارند یکی محبی که یک جراحی روی زانو داشته نداریم و ولسیانی که یک کشیدگی در پا دارد و در این بازی نیستند.

نویدکیا در زمینه احساسش در قامت سرمربی در خصوص اولین بازی لیگ برتر، بیان داشت: استرس دارد و مسئولیت سنگینی هست آن هم تیمی مثل سپاهان شاید اگر از یک جای پایین‌تر حالا نه اینکه تیم ضعیف‌تری بلکه تیمی که هوادار کمتری و انتظارات کمتری داشت شاید خیلی راحت‌تر می‌توانستم این کار را انجام دهد.

سرمربی تیم سپاهان خاطرنشان کرد: ولی مسئولیتی است که قبول کردم مسئولیت سنگینی هم هست و موظف هستم که با تمام وجودم در خدمت تیمم باشم و سعی کنم که بهترین تصمیم را بگیریم و امیدوارم که کمتر اشتباه کنم و واقعیت هم این است که استرس دارد.

انتهای پیام/3388/ق


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها