ورزش

نکونام: با وریا صحبت کردم / ۶-۵ بازیکن جذب می‌کنیم

سرمربی تیم فولاد خوزستان درمورد برنامه های نقل و انتقالاتی این تیم در تابستان امسال صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، نکونام در گفت‌وگو با برنامه ورزشگاه شبکه پنج در خصوص مذاکره با بازیکنانی مثل وریا غفوری و احسان پهلوان برای حضور در فولاد خوزستان عنوان کرد: از روز اول که در باشگاه فولاد حضور پیدا کردم، سعی داشتم بنابر خواسته باشگاه، بازیکنان را جذب کنم. ما تقریبا دو سال و به غیر از پنجره زمستانی فصل قبل، نتوانستیم بازیکن جدید بگیریم و در تابستان پارسال هم در دو روز آخر توانستیم سه خرید داشته باشیم.

او ادامه داد:در نیم‌فصل توانستیم آرش رضاوند، مهدی شیری، شهاب گردان، محمدرضا خلعتبری و … را توانستیم جذب کنیم که شاید در باشگاه‌های خودشان مورد بی‌مهری قرار گرفته بودند ولی ما با جذب آنها نشان دادیم لیاقت و توانایی آنها بالاست و این مورد را در تیم ما ثابت کردند.

سرمربی فولاد یادآور شد: امسال هم برنامه ما طبق خواسته باشگاه است؛ وقتی استقلال، پرسپولیس، سپاهان، گل‌گهر سیرجان و مس رفسنجان با برنامه کار می‌کنند و می‌خواهند با هزینه کردن تیم خوبی ببندند، ما هم سعی داریم در این جمع باشیم و بتوانیم شرایط مطلوبی تجربه کنیم.

نکونام اضافه کرد: فولاد خوزستان دو فصل در لیگ قهرمانان آسیا بوده و قطعا استقلال، پرسپولیس، سپاهان و … که هر سال در آسیا برای قهرمانی یا نایب‌قهرمانی می‌جنگندند، برنامه‌ریزی بلند مدت داشته‌اند و ما هم باید این مورد را تداوم ببخشیم تا هر سال این اتفاق برای باشگاه فولاد بیفتد. تلاش و برنامه‌ریزی می‌کنیم تا این اتفاق بیفتد.

او درباره ادامه روند نقل و انتقالاتی باشگاه فولاد ابراز کرد: دو بازیکن جذب کردیم و با دو بازیکن دیگر در حال صحبت هستیم. وریا غفوری یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است و علاقه داریم در خدمت او باشیم که خود من هم با وریا صحبت کردم. اگر شرایط او در استقلال خوب باشد و بتواند در آنجا بماند، دوست دارم در استقلال به کارش ادامه بدهد چون این تیم را دوست دارد، اما امیدوارم امسال بتوانیم در فولاد تیم خوبی داشته باشیم و به موفقیت‌های مدنظرمان برسیم.

سرمربی فولاد در خصوص اینکه در صورت جذب وریا غفوری، مهدی شیری را نیز حفظ می‌کند یا خیر، گفت: بله، ما قطعا ۱۱ بازیکنی که می‌توانیم در نقل و انتقالات جذب کنیم را نخواهیم کرد چون تیم خوبی داریم. ما نیاز به ۶-۵ بازیکن خواهیم داشت که در حال صحبت با آنها هستیم.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا