ورزش

نکونام: تمرکز ما روی ارائه بهترین عملکرد در دیدار با سپاهان است

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: مسابقه سختی پیش رو داریم و تمرکز ما روی ارائه بهترین عملکرد در دیدار با سپاهان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر اظهار داشت: به مردم آبادان و خانواده‌هایی که عزیزان خود را از دست دادند،‌ تسلیت می‌گویم. این اتفاق باعث ناراحتی جامعه شد. هر وقت صبح از خواب بیدار می‌شویم،‌ عادت نکردیم که خبر خوبی به ما برسد و هر روز اخبار بدی را می‌شنویم. متأسفانه بیشتر این خبرها در استان خوزستان است. مردم شرایط سختی دارند و هوا بسیار گرم است. گرد و خاک از روز گذشته (دوشنبه) آغاز شده و شرایط سخت آب و هوایی بر تمرین ما حاکم بوده است. هر وقت هم که باران می‌بارد، سیل می‌آید.

وی با بیان اینکه باید فکری به حال مردم کشورمان کنیم، تصریح کرد: مردم جان‌شان را خیلی راحت از دست می‌دهند و انگار نه انگار اتفاقی افتاده است. باید خیلی بیشتر از هم محافظت کنیم و مسئولان وظیفه انجام این کار را دارند. اگر سازنده ساختمان را محاکمه کنیم، جان کسی برنمی‌گردد. واقعاً از این اتفاق ناراحت هستم و اگر حادثه‌ای برای هموطنان ما رخ دهد، انگار برای ما رخ داده است. امیدوارم روزی برسد که هنگام بیدار شدن، خبر خوبی بشنویم. مسئولان باید رفاه، آسایش و امنیت را به جامعه بیاورند.

سرمربی فولاد با تمجید از طلایی‌پوشان گفت: سپاهان باشگاهی حرفه‌ای، سازماندهی شده و بابرنامه است که سال‌هاست با نتایج، برنامه و بازیکنان خوب، کارش را درست انجام می‌دهد. سپاهان تیمی محترم است و نسبت به همه دیدارها، باید با تمرکز بالا و دقت بیشتری بازی کنیم. مسابقه سختی برای دو تیم خواهد بود و تمرکز ما روی ارائه بهترین عملکرد در دیدار با سپاهان است. باید حداکثر تلاش خود را بکنیم تا بیشترین امتیازات را در دو هفته باقیمانده بگیریم.

ادامه دارد…

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا