نگاهی به مطبوعات اسپانیا | مسی رکورد «پله» را بشکن/ زیدان احساس خطر می‌کند

  • 15 آذر 1399 - 10:01


مطبوعات اسپانیا به بازی حساس امشب رئال مادرید مقابل سویا و رکوردزنی مسی صحبت کردند.


به گزارش خبرگزاری فارس، مطبوعات اسپانیا در روز شنبه 15 آذر – 5 دسامبر از مهمترین مسائل فوتبال در این کشور پرداختند.

امشب در دیدار حساس لالیگا، رئال مادرید در سانچس پیس خوان میهمان سویا است. تیم زیدان پس از شکست مقابل شاختاردونتسک مورد انتقاد فراوان قرار گرفت و حتی زیدان نیز احساس خطر کرد.

پس از باخت رئال مادرید مقابل شاختار، رسانه‌های اسپانیایی خبرهای ضد و نقیضی از آینده زیدان مخابره کردند ولی به نظر می‌رسد طبق آخرین اخبار، آینده زیدان بسیار زیاد به بازی‌های پیش رو مخصوصا دیدار لیگ قهرمانان اروپا در هفته آینده مقابل مونشن گلادباخ بستگی دارد.  

مارکا چاپ مادرید بخشی از مصاحبه زیدان پیش از بازی با سویا را به روی جلد برد و از قول این سرمربی نوشت: من جایگاه خودم را همیشگی و بی‌خطر نمی‌بینم.

مارکا از احساس خطر زیدان در خصوص آینده‌اش در مادرید حرف زد و از قول این سرمربی نوشت: برویم که این امتیاز را بدست آوریم.

مادرید 3 بازی لالیگایی قبلی خود را با پیروزی پشت سر نگذاشته و باید در این جدال خودی نشان دهد.

آ.اس چاپ مادرید نیز از سرمربی رئال نوشت و اینکه این فرد (زیدان) احساس قدرت می‌کند و می‌داند با تیمش چه کار باید کند.

آ.اس از 3 بازی سخت رئال مقابل سویا، مونشن گلادباخ و اتلتیکومادرید نوشت و از بازگشت راموس به تمرینات حرف زد. البته کاپیتان رئال در دیدار مقابل سویا بازی نمی‌کند و طرفداران امیدوار هستند که به بازی لیگ قهرمانان اروپا این بازیکن برسد.

موندو دپورتیوو چاپ بارسلونا تیتر «برو برای رکورد پله» برای جلد خود انتخاب کرد و از رکوردزنی مسی نوشت.

مسی در بازی امشب مقابل کادیز می‌تواند رکورد پله افسانه‌ای را بشکند و تعداد گل‌های خود در بارسلونا را به عدد 643 برساند. پله برای سانتوس به همین میزان گلزنی کرده و برترین گلزن تاریخ در یک باشگاه است. مسی که برای بارسلونا 641 گل زده اگر بتواند 2 گل به ثمر رساند می‌تواند به رکورد پله دست یابد.

اسپورت چاپ بارسلونا با تیتر «به جشن ادامه دهید» از لزوم ثبات پیروزی در بارسا صحبت کرد. آبی‌اناری‌ها پس از باخت مقابل اتلتیکومادرید بسیار زیاد تحت فشار قرار گرفتند ولی اکنون 3 بازی است که با درخشش و برد همراه هستند. اسپورت از بازیکنان بارسلونا خواسته که در دیدار مهم امشب مقابل کادیز بدرخشند و به این روند پیروزی ادامه دهند.

 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0