نگاه ویژه مجلس به اعتبارات عمرانی ایلام در برنامه بودجه ۱۴۰۰

  • 08 آبان 1399 - 20:13

ایلام- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از نگاه ویژه مجلس به اعتبارات عمرانی ایلام در برنامه بودجه ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد عصر پنجشنبه در شورای برنامه ریزی استان ایلام با اشاره به اهداف سفر نمایندگان مجلس و مسئولان دولتی و بازدید از پروژه‌های عمرانی استان، اظهار کرد: هدف از این سفر بررسی آخرین وضعیت طرح‌های نیمه تمام و راکد استان ایلام بوده است.

وی تصریح کرد: بررسی طرح‌های نیمه تمام و راکد در استان، مسئولان و نمایندگان را مجاب کرده که نگاه ویژه به اعتبارات عمرانی ایلام در برنامه بودجه ۱۴۰۰ داشته باشیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مربوط به شیوع ویروسکرونا“> کرونا است اما بخشی دیگر نیز به مسایل کلان کشور در حوزه تورم، کاهش ارزش پول ملی و بالا رفتن نرخ ارز و میزان نقدینگی است.

وی اختصاص هشت میلیارد تومان به استان ایلام برای رفع مشکل وضعیت تصفیه خانه شهرک‌های صنعتی را عنوان و گفت: ۷۵ روستای بالای ۲۰ خانوار ایلام نیز به اینترنت تا پایان سال ۹۹ مجهز می‌شوند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه و بعد از شنیدن آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا و تعداد افراد مبتلا و کمبود دستگاه اکسیژن ساز، افزود: ظرف سه روز آینده یک دستگاه اتوبوس اکسیژن ساز به ایلام اختصاص و تحویل می‌شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0