شهرستان ها

نگران عدم تاب‌آوری پل‌ها و راه‌های موقت پلدختر هستیم

پلدختر- سرپرست اداره کل راهداری لرستان با اشاره به اینکه تعدادی از راه‌ها و پل‌های سیل‌زده پلدختر به صورت موقت بازسازی شده‌اند، گفت: نگران عدم تاب‌آوری این زیرساخت‌ها در فصل بارش هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی شیروانی امروز شنبه در بازدید از راه‌های روستایی معمولان با اشاره به اعتبارات سفر ریاست جمهوری گفت: در سفر رئیس جمهور به استان ۳۰۹ میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی راه‌های سیل زده استان مصوب شد که تا این لحظه تخصیصی صورت نگرفته است و پیگیری برای وصول این میزان اعتبار ادامه دارد.

وی با استقبال از حساسیت مدیرکل بازرسی استان نسبت به ایمنی راه‌ها گفت: این دقت نظر مجموعه بازرسی بسیار امیدوار کننده و تلنگری به سایر دستگاه‌های ذیربط است تا مشارکت بیشتری در اجرای پروژه‌ها و تسهیل در روند خدمت رسانی داشته باشند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان افزود: با توجه به حجم خسارات سیل‌های سال ۹۸ همچنان تعدادی از پل‌ها و راه‌های شهرستان پلدختر موقت است و نگران عدم تاب آوری آنها در فصل بارش هستیم از این رو انتظار می‌رود بحث تخصیص اعتبارات به طور جدی پیگیری شود.

شیروانی اعلام آمادگی کرد که در صورت تأمین اعتبار اولیه نسبت به بازسازی و ایمن سازی موقت نقاط اولویت دار محورهای روستایی معمولان به ویژه بن تومان، آمیران کوشکی و … اقدام شود.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا