• امروز : چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 28 July - 2021

نیروهای قراردادی معضل بزرگ شهرداری زنجان است

  • 01 آبان 1399 - 11:47

زنجان- عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: وجود نیروهای قراردادی به معضل بزرگ شهرداری زنجان تبدیل شده است.

احمد نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر  با بیان اینکه نیروهای قراردادی به یکی از معضلات جدی شهرداری زنجان تبدیل شده است، افزود: همین امر باعث شده تا شهردار زنجان نیز نتواند نسبت به تغییرات مدیریتی در مجموعه خود اقدام کند؛ چرا که بیش از ۹۰ درصد نیروهای شهرداری، نیروهای قراردادی هستند.

عضو شورای اسلامی استان زنجان با یادآوری اینکه برای جلوگیری از تصویب عجولانه طرح تفصیلی شهر زنجان، مکاتباتی با مدیرکل راه و شهرسازی استان انجام شد، تصریح کرد: این مکاتبه به این جهت انجام شد که معتقدیم آنچه که مدنظر شورای اسلامی شهر زنجان بود، در این طرح دیده نشده است.

نصیری با تاکید بر اینکه سطح اشغال ۶۰ درصدی برای شهر زنجان جواب‌گو نبوده و همین مسئله در برخی مواقع باعث ایجاد فساد شده است، ادامه داد: نیاز است تا پیگیری‌های لازم در کمیسیون ماده ۵ و کمیسیون عالی شهرسازی صورت گیرد تا سطح اشغال در زنجان از ۶۰ درصد افزایش یابد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه امروز بهترین فرصت برای لایروبی زنجانرود است، خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد این لایروبی انجام نشود، رخ دادن سیل در این شهر فاجعه‌بار خواهد بود، از طرفی جنوب شهر زنجان به جای اینکه به فضای سبز و بکر تبدیل شود، بیشتر شبیه زباله‌دانی است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code