هاشمی: فکر می‌کنم رقابت‌های لیگ امسال خوب باشد/سعی می‌کنیم تیمی ما را تهدید نکند

  • 30 مهر 1399 - 8:17


سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا گفت: فکر می‌کنم امسال رقابت‌های خوبی را در لیگ برتر شاهد باشیم.


مریم هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تمرینات تیم سایپا برای لیگ برتر والیبال بانوان اظهار داشت: به خاطر کرونا چگونگی برگزاری لیگ تغییر کرد، البته به نظر من بهتر شده است چون تعداد بازی‌ها زیاد است و ما با تیم‌های محدودی بازی می‌کنیم.

وی افزود: ۴ تیم به مرحله بعد صعود می‌کنند که حالا نمی‌دانم قرار است دوره‌ای بازی کنند یا به صورت دیگر. منتظر هستیم تا میزبانی‌ها را اعلام کنند. فکر می‌کنم این اتفاق تا اوایل هفته آینده رخ دهد.

سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا درباره اینکه چند روز پیش بازیکنان این تیم تست کرونا دادند، عنوان کرد: خوشبختانه تست همه بازیکنان منفی بود. تمرینات ما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود. تلاش این است که بازیکنان ارتباطی با بیرون نداشته باشند. ما با ماشین سایپا به محل تمرین می‌رویم و بعد مستقیم به خوابگاه برمی‌گردیم.

هاشمی درباره شرایط تیم های حاضر در لیگ برتر خاطرنشان کرد: تیم‌های خوبی در لیگ شرکت دارند. می‌دانم که ذوب آهن یک بازیکن دیگر هم به تیم اضافه کرده است، پیکان هم به همین صورت. احساس می‌کنم رقابت‌های خوبی باید داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید رقبا قهرمانی شما را تهدید کنند گفت: سعی می‌کنیم این طور نباشد اما امسال شرایط فرق دارد و نمی‌دانیم تا آخر سال وضعیت به چه صورت باشد. امیدوارم با سلامتی تمامی لیگ را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0