• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

هافبک سابق تیم ملی فوتبال نیجریه باز هم ربوده شد!

  • 27 آبان 1399 - 0:42

بازیکن سابق تیم ملی نیجریه که سابقه بازی در چندین تیم باشگاهی ایتالیایی را هم دارد، برای دومین بار در کشور خود ربوده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستین اوبودو هافبک دفاعی سابق تیم ملی نیجریه اعلام کرد که روز یکشنبه در کشورش توسط چند نفر که قصد انتقام‌گیری از او را داشتند، ربوده شده بود.

اوبودوی 36 ساله که سال 2017 پس از بازی در تیم‌های پروجا، فیورنتینا، تورینو، لچه و اودینزه و انجام 21 بازی ملی برای نیجریه بازنشسته شد، سال 2012 نیز ربوده شده بود و روز یکشنبه نیز اتفاقی مشابه برای او رخ داد.

اوبودو به شبکه رادیویی بریلا گفت: اینکه دزیده شوی و برای چند ساعت در گرما داخل صندوق عقب یک ماشین دست و پا بسته حبس باشی اصلاً حس خوشایندی ندارد. آدم‌ربایان حتی به من گفتند که چگونه به خاطر شرط‌بندی روی نتیجه یکی از بازی‌‌های تیم ملی نیجریه در نیمه دوم، پول‌های‌شان را از دست داده‌اند. آنها به من آسیب نرساندند و تهدیدم نکردند، اما راستش را بخواهید واقعاً نمی‌توانم درک کنم که چرا یک نفر دوباره بخواهد چنین کاری را در مورد من انجام دهد.

 

به نظر می‌رسد آدم‌ربایان اوبودو را مسبب باختن تیم ملی نیجریه در بازی‌هایی می‌‌دانند که آنها روی نتیجه‌اش شرط‌بندی کرده بودند و به همین دلیل پول‌شان را از دست دادند.

اوبودو در فاصله سال‌های 2004 تا 2008 برای تیم ملی نیجریه بازی کرد و چهار گل هم برای این تیم به ثمر رساند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.