شهرستان ها

هدفگذاری رشدظرفیت های فرهنگی/فرسودگی ۶۰ درصد خوابگاه های دانشجویی

یاسوج- معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هدفگذاری توسعه و ارتقای ظرفیت های فرهنگی در دانشگاه انجام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید ابوالقاسم هادی نیا بعد از ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران، افزود: پیش از شیوع کرونا برنامه‌های متعدد فرهنگی در سطح دانشگاه اجرایی شد و در حال حاضر نیز با تکیه بر ظرفیت‌های مختلف ارتقای این مهم در سطح دانشگاه هدفگذاری شد.

هادی نیا از اجرای پویش دست یاریگر در سطح کشور خبر داد و بیان کرد: ستاد دانشجویی مقابله با کرونا از دل این پویش در دانشگاه علوم پزشکی استان اجرایی شد.

وی ابراز داشت: با تحقق این ستاد، حول محور ضدعفونی مناطق، کمک‌های مومنانه و توسعه آگاهی بخشی بهداشت محور برنامه‌هایی اجرا کردیم.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به برنامه‌های ملی و استانی در راستای کمک به شرایط ازدواج آسان، اظهار داشت: در این محور نیز در استان اقدامات مختلفی شکل گرفته و تاکید ما بر ارائه تسهیلات دانشجویی برای تحقق ازدواج آسان است.

وی از فعالیت پنج خوابگاه ملکی در سطح دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد و اظهار کرد: سه خوابگاه مربوط به خانم‌ها و دو خوابگاه مربوط به آقایان است.

هادی نیا از فرسودگی ۶۰ درصد خوابگاه‌های دانشجویی علوم پزشکی خبر داد و گفت: تنها خوابگاه استاندارد ما، خوابگاه دانشجویی سمیه است.

هادی نیا تصریح کرد: برنامه ریزی برای ساخت دو خوابگاه استاندارد در سطح دانشگاه انجام گرفته و تأمین تسهیلات برای ساخت آن انجام خواهد شد.

هادی نیا با اشاره به اهمیت رسانه در توسعه، تصریح کرد: نقش رسانه در جامعه بی بدیل بوده و به عنوان چشم بینا و گوش شنوای جامعه عمل می‌کنند.

هادی نیا با بیان اینکه رسانه محور توسعه در بخش‌های مختلف است، گفت: تحلیل‌های انتقادی و به جای رسانه آگاهی بخشی نسبت به کمبودها را رقم می‌زند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا