هزینه ۶۰ میلیارد ریالی شهرداری برای اجرای پروژه پیاده راه پزشکان

  • 01 آبان 1399 - 11:14

کرمانشاه- شهردار منطقه چهار کرمانشاه گفت: حدود ۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه پیاده راه “پزشکان” هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، همایون نوری در بازدید خبرنگاران از این پروژه در خیابان پارکینگ شهرداری که پیش از ظهر امروز انجام شد، اظهار کرد: در حدود ۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه پیاده راه “پزشکان” هزینه شده است. این پروژه از هفت ماه پیش توسط شهرداری آغاز شد و هم اکنون شهروندان از آن استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به مشخصات پروژه پیاده راه پزشکان، افزود: طول مسیر این پروژه ۲۳۰ متر با کاربری پیاده راه است و نیز ۱۲ آب رو در قسمت بالا و ۱۵ آب رو در قسمت پایینی این پیاده راه جهت عبور آب باران در فصول بارش قرار دارد.

شهردار منطقه چهار کرمانشاه با بیان اینکه این خیابان مرکز پزشکان شهر کرمانشاه و محل تردد بیماران است، گفت: اجرای این طرح باعث راحتی، آسایش و رفاه حال بیماران و همراهان آنها شده و شهرداری نیز می‌تواند خدمات شهروندی مطلوب‌تری به شهروندان در این منطقه ارائه بدهد.

نوری با تاکید بر رضایتمندی مردم از اجرای پیاده راه پزشکان، تصریح کرد: مسیر این پیاده راه هر روز در ساعت مشخصی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی می‌شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0